Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha van rajtam zsir felesleg...

Ha van rajtam zsir felesleg akkor tényleg csak a kardió ajánlott számomra? A több ideje edzőterembe járó ismeröseim nekem csak azt ajánjlák

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Baromság.


Ha csak kondizol, akkor is fogyni fogsz kalóriadeficit mellett, sőt.

2022. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A "több ideje edzőterembe járó ismerőseid" annyira értenek a sporthoz, mint Orbán Viktor a szobafestéshez. Ha valaki ostoba, az hiába jár akár évekig edzőterembe, attól még ostoba marad.

Bármilyen mozgásformát űzhetsz attól még, mert van rajtad zsírfelesleg, legyen az kardió, súlyzós edzés, foci, boksz, vívás, diszkoszvetés. Ha fogyni akarsz, akkor egy kalóriadeficiten alapuló étrendet kell tartanod, ugyanis ha a tartós kalóriadeficit nem stimmel, akkor kardiózhatsz te minden nap a professzor ismerőseid tanácsára, a zsírfelesleg nem fog eltűnni. Ha pedig a tartós kalóriadeficit stimmel a étrended által, akkor bármilyen mozgásformát is végzel, a zsírfelesleg el fog tűnni. Emiatt kár szétkardiózni az agyad, pláne ha szívesebben végeznél helyette más mozgásformát.

2022. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. szept. 7. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
A kardió ettől még persze nem hülyeség, de a súlyzós edzés kellene az első legyen; + a normális étrend, a megfelelő mennyiségekkel.
2022. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A zsír most pont hogy kelleni fog. Jön a hideg idő, a fűtés meg smafu a gázár miatt. Te is basszus, most akarsz fogyogatni. Nyáron mi az istent csináltál? Zabáltál? Hagyjad már.
2022. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én súlyzós edzést ajánlom neked inkább. Heti 3-4x, ahogy időd engedi és 1x kardio. Később lehet hetente 2x, de mindenképp figyelj a regenerálódásra. Ha az elején túlhajtod magad el fog menni a kedved. Csináld úgy, hogy kellemesen fáradj el és jól érezd magad a bőrödben. A végén azt mondd, hogy Ez de jól esett és ne úgy fejezz be egy edzést hogy Csak soha többet ne kelljen ezt csinálnom.
2022. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség. 42es BMIvel az első 15 kiló leadásához egy szemet nem kardióztam. Ha csak kardiózol akkor tutira megereszkedik a bőr és hiába fogysz le, semmi formád nem lesz, csak vékony leyzel. Az erosito sulyzos edzes tobb kaloriat is eget hosszutavon es amugy jobb is az izuleteknek mint a kardioban ugyanaz a mozgas sok ideig

Én az első olyan alkalommal kezdtem kardiozni mikor megallt a fogyas, ez kb 24 kg leadasa utan volt. Azota lement meg 11.

2022. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a kardió kb a legfeleslegesebb dolog ami csak létezik ha fogyásról van szó. Alapból edzés alatt milliószor több kalóriát égetsz, ha tudod hogyan csináld.


Az inkább arra jó, hogy a szivedet edzed. Egyél kevesebbet és nem lesz szükség kalóriát égetni, az alap test funkciókhoz alapból kell X kalória (olyan 1300 körül de ez sok mindentől függ).

2022. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!