Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok fogyás helyett?

Miért hízok fogyás helyett?

Figyelt kérdés

Eddig össze-vissza ettem és nem mozogtam rendszeresen és van is rajtam legalább 15 kg felesleg de tartottam eddig a súlyom.

Elkezdtem normálisan és egészségesen enni plusz minden nap tornázok kb fél órát és 1 órát sétálok, néha biciklizem is szintén kb 1 órát(főleg időjárás függő) de ahelyett hogy fogynék vagy tartanám a súlyom most elkezdtem hízni.

Mitől lehet ez?

18L


2010. szept. 20. 22:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

En voltam a 10.01-es valaszolo.


Igenis konnyen visszahizzak a leadott sulyt azok a fogyokurazok, akik szandekosan koplaltatjak magukat!!! Lattam errol a TV-ben egy musort par evvel ezelott. Lehet enni napi egyszer, ketszer, lehet koplaltatni magatokat, de majd mikor visszaalltok a normalis etkezesre, a szervezet atall tulelo funkciora (igen, ezt ennek hivjak, ilyen letezik, marmint hogy tulelo funkcio), es ilyenkor a szervezet mint egy orult, elkezd elraktarozni mindent, amit csak tud, hogy ha majd ujra jonnek a "rossz idok", ergo mikor alig eszel, meg csak ossze-vissza, akkor legyen mihez nyulni (raktar)....


Na ezert mondjak hogy napi 5x kell enni DE kevesebbet, nem pedig napi 1x vagy 2x tele zabalva magunkat.


Ennyi a titok. Nem kell eheztetni, koplaltatni magunkat mert meg tobbet hizunk vissza utana.

2010. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Eddig volt olyan nap hogy egyszer vagy kétszer ettem és nagyon keveset (azt ami volt itthon) de akkor nem koplalás céljából hanem egyszerűen csak annyit kívántam de most hozzá szoktam a normális kajához és remélem idővel tényleg elkezdődik a fogyás is.

Köszönöm a válaszokat :)

2010. szept. 21. 16:23
 13/13 anonim válasza:

Ugyan így vagyok. Eddig mindig karcsú voltam, és bármit ehettem nem látszott rajtam. Fél év alatt híztam majdnem 7 kg-t.Pedig rendszeresem sportolok, és pont ezért 2 hete már diétázok is. Elhagytam a vacsorát, és az édességeket.

Nem értem mitől lehet.

2011. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!