Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért hízok fogyás helyett?

Miért hízok fogyás helyett?

Figyelt kérdés
8 napja kezdtem a 90 napos fogyókúrát,úgy érzem eddig mindent betartottam és mégis 30dkg-ot híztam.Miért lehet ez?
2009. jan. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Na ne szivass, a normál mérleg ki se mér 30 dkg-ot, és mégha igen, az akkor is benne van az ember napi, nomrális testtömeg ingadozásában. Ha velveszek egy pulóvert már 30dkg-mal nehezebb vagyok...
2009. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Digitális mérleg,grammig méri a súlyt és értem én,hogy 30dkg-benne lehet a napi testsúlyingadozásba,de miért felfelé?
2009. jan. 27. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Fehérneműben kell méredzkedni leghamarabb evés után 1 órával... ha később mérted volna meg, tuti nem mutatott volna hízást...
2009. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem szabad ilyen hamar mérni a súlyt a 90 napos alatt, mert kérdéseket teszel fel és elbizonytalanodsz, feladod.
2009. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak azért mérekeztem meg,mert sokan azt írják már egy hét után lemegy 1-2 kg,hát meglepődtem,de abbahagyni nem fogom csak ha 1 hónap múlva sem lesz semmi eredménye.

2009. jan. 27. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fontos hogy sok folyadékot igyál napi 2-2,5 l. Függ a ciklusodtól is (akkor a szervezet visszatart folyadékot, akár 1,5 kg is lehetsz több)

Ne izgulj ha rendesen csinálod és nem nassolsz közben akkor el fog indulni :)

2009. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!Én úgy tudom hogy az igazi súlyodat reggel ébredés és pisilés után tudod meg mert akkor nincs semmi a szervezetedben ami "megnyomná a súlyodat".

Ancsinka

2009. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De szerintem,ha reggel mérekezek akkor sem kéne többet mutatnia.

2009. jan. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!