Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok fogyás helyett?

Miért hízok fogyás helyett?

Figyelt kérdés

Eddig össze-vissza ettem és nem mozogtam rendszeresen és van is rajtam legalább 15 kg felesleg de tartottam eddig a súlyom.

Elkezdtem normálisan és egészségesen enni plusz minden nap tornázok kb fél órát és 1 órát sétálok, néha biciklizem is szintén kb 1 órát(főleg időjárás függő) de ahelyett hogy fogynék vagy tartanám a súlyom most elkezdtem hízni.

Mitől lehet ez?

18L


2010. szept. 20. 22:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ez érdekes, én is így voltam, és abba is hagytam ez miatt. Jó lenne, ha vki elmagyarázná nekünk!
2010. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és senki ne mondja azt, hogy izom és hogy az izom nehezebb. Mert én nem kilóba néztem hanem látom magamon.
2010. szept. 20. 23:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi szénhidrátot esztek egy nap?
2010. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Ez teljesen normális. Én 20 éves lány vagyok, eddig én is bármit csináltam vagy ettem, soha nem látszott meg rajtam.

De beleértünk abba a korba, amikor a testünk felkészül a babára és raktároz. Most már küzdeni kell, ha meg akarjuk tartani a régi súlyunkat :( Rendszeresen kell tornázni sportolni, és odafigyelni az étkezésre (nem keveset, hanem helyesen enni!)

2010. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

jó kérdés de leírom pl a mai kajámat

Reggel ettem egy szendvicset paradicsommal(és vaj nélkül mert utálom7kor)

Tízórai(9kor) egy szőlő és egy alma

Ebéd(2kor) kb 2-3 dl paradicsomleves, párolt zöldség és hal

Uzsonna(4-5 körül) megint alma és szőlő

Vacsi (8 körül) saláta: paradicsom, uborka, saláta és natúr joghurt) és egy kicsi hal

2010. szept. 20. 23:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
türelem, a szervezetedet most a sport miatt nagyobb igénybevételnek teszed ki, emellett a kalóriabevitelt valószínűleg jelentősen lecsökkentetted az eddigiekhez képest...a tested azt hiszi éhezel (nőknek min. 1500 kcal még fogyókúra alatt is kell)...szóval raktározol egy kicsit, utána ha rájön a tested, hogy nem éhezel, akkor majd észhez tér és fogyni fogsz ;)
2010. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak idő kérdése, csak most fel ne add! Egyébként ha napközben vagy estére bármikor éhséget érzel, az baj lehet, az éhség a hízás fő mozgatórugója, függetlenül attól, mennyit eszel! Szóval ha éhes vagy, mindenképp változtass az étrenden, iktass be inkább még egy étkezést, hiszen a mozgás miatt ha ugyanannyit ennél, mint eddig, akkor is fogynod kéne.
2010. szept. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A vacsora felesleges! Az uzsonnával véget érhet a nap. Naponta kétszer/!!!/ eszem. Hét kilót fogytam, remekül érzem magam.
2010. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Babara felkeszules? 23 evesen lettem terhes, 48kg voltam akkor, 160 cm magas. 24 evesen szultem, 11kg jott fel ram osszesen, semmi zsir, semmi szemmel lathato vizesedes, szules napjan lejott 5 kilo, a gyerek max. 2 honapos korara maradt csak 2kilo felesleg. 4 honapos korara meg mar 46 kilo voltam. Azota (szoptatast abbahagyva) visszaalltam 47-48 kilora. Rajtam nem latszik, hogy szultem, tehat nem mindenkinel igaz ez a babara felkeszules miatti hizas.


Amugy meg lehet ossze-visszaettel, de annyira egeszsegtelenul, hogy most a szervezetet elraktaroz rosszabb idokre, mivel most normalisan, rendszeresen eszel.... A szervezet atall tulelo uzemmodra es mikor rendesen eszel, amit csak tud, elraktaroz.

2010. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, a vacsora nem felesleges!! Kérdező, jól csinálod!

Le tudnád írni, régebben miket ettél?

Kéne amúgy egy kivizsgálás, mert nem normális, hogy ilyen kajálás mellett hízol. Hacsak nem arról van szó, hogy régebben az össze-vissza étkezésed kevesebb volt, mint a mostani. Attól, hogy most egészségeseket eszel, nem lehet dupla adagot enni.

2010. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!