Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üres levest (leveskockából)...

Üres levest (leveskockából) gyakorlatilag korlátlan mennyiségben lehet enni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 16:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Persze, csak olvasd el egyszer az összetevők listáját…
2022. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
100%
Nem lesz erőd és utána zabálni fogsz...
2022. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#3

Bocs, ha félreérthető volt, de nem ezt tervezek csak enni, megvan a napi kcal keretem, csak van, hogy elfogy és éhes vagyok, ezért gondoltam.


Másik kettőnek:

Tény, van benne pálmazsír meg nátrium-glutamát... Miben nincs, amit készen vesz az ember?

Nem használok olajat, nem használok margarint, fehérlisztes dolgot is ritkán zabálok.

Energiaitalból is màr csak Hell Zero, mert nincs benne olyan "szar", mint a többiben...

De ha az a heti 2-3 db leveskocka az ördög, és helyette igyak csapvizet, hát nem tudom....

2022. jún. 19. 17:18
 4/31 anonim válasza:
100%
ha eszel rendesen, akkor roham ellen jó, hogy valami íz legyen a szádban, ami ételre emlékeztet.
2022. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi, #5, valahogy így gondoltam :D
2022. jún. 19. 17:24
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Én is így logikáztam... mi az a kis rendszeres nátrium glutamát... aztán kerestem mitől fáj egyfolytában a fejem.
2022. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

[link]


Bármitől fájhat tulajdonképpen.


Emlékszem az aszpartam-bulira, az E412-re és ki tudja még, mikor mi volt éppen porondon.


De csak egyszer olvasnék olyat, hogy pl az alacsony vérnyomást összefüggésbe hoznák valaminek a fogyasztásával, tutira letesztelném, történik-e bàrmi, ha nem zabálom azt....

2022. jún. 19. 17:57
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát aszpartámot se fogyasztanék szívesen... dehát ahogy neked jólesik... ha kísérleti patkány akarsz lenni ès statisztikákat erősíteni, csak rajat.
2022. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

A nátrium-glutamát és fejfájás összefüggést nem sikerült bizonyítani. Ha valaki magán tapasztalja, akkor figyeljen rá, de azért az nem egy tudományos kettős vak próba.


Kérdező, a sótartalmát vedd figyelembe. Tudományosan igazolva más veszélye nincs.

2022. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
3%
A kérdező annyit vár az élettől, hogy néha belenyaljon 2 dl leveskockás levesbe,ha már a falat kaparja. (5)
2022. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!