Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöldséget tényleg a nap...

Zöldséget tényleg a nap bármely szakaszában, korlátlanul "nassolhatok"?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja életmódot váltottam, nagyon jól haladok de kényszeres nassoló vagyok. Valamit muszáj napközben bekapkodnom néha, erre a zöldséget tanácsolták. Most vettem koktélparadicsomot, ebből napi 4-5öt simán eltudok "nassolni". Ez baj? ha igen mivel helyettesítsem?
2016. ápr. 13. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem baj, nyugodtan majszolhatod a zöldségeket, főleg hogy jön a nyár lassan egyre nagyobb a választék a hazai zöldségpiacon is. :-) Sok sikert a fogyáshoz! :-)
2016. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz el azon, hogy mitől van ez a kényszer. Ha ezt a lelki problémát nem oldod meg, sose leszel kiegyensúlyozott, és mindig gondod lesz az étkezéssel, a súlyoddal.

Egyébként kalória szempontjából tényleg a zöldség az, amiből sokat lehet enni. Viszont a gyomornak, beleknek nem tesz jót a túl sok zöldség. Puffaszt, nagyon megdolgoztatja a beleket.

2016. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy baj, kivéve persze ketogén diétában vagy ha valami bajod van. Sokak szeretik a zöldségeket s nem nassként, de bevisznek pár kilót naponta... Én csak alkalmilag eszem annyit, de jólesik nagyon.


A kényszerevés persze rossz, de amíg nem tudod kezelni, inkább zöldséget nassolj, mint valami rosszabbat.

2016. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!