Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyósomat hogy...

Hogy vegyem rá anyósomat hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés
anyósom , nagyon rendi, nagyon bírom, egyik legjobb barátnőm is egyben, 46 éves, 156 cm, és 125 kg körül van, ezt saccolom, mert nem mondja hogy igazából mennyi, cukorbeteg is lett, ugyhogy most inzulinozza magát, de aggódok érte, hiába mondja hogy nem eszik úgy, meg ha ott vagyunk akkor tényleg nem eszik meg valami sokat, pont úgy ahogy kell, de egyszerűenm, nem értem hogy akkor miért nem kezdett már el fogyni, picit elkeserít, így nem is sok kedve van jönni sehova, csak boltba megy, meg ügyeket intézni, de ha hívom, mindíg azt mondja hogy most vízhajtózik, de szerintem simán nincs kedve mozogni, meg fájnak a lábai, mit tegyek? vagy mit tehetek?
2010. szept. 18. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kösd az autó mögé és futtasd :)


Am a viccet félretéve vázold fel a helyzetét, mutogass neki hasonló korú nőkről képet, hátha motiválja...

2010. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úristen...én is ennyi vagyok és 40 kg :O:O

Neki is olyan 46-60 körül kéne lennie.

Elég durva...lehet elkéne vinni dokihoz,mert valami baj van nem?A cukorbetegeknek amugy is külön diétás étrend kell....

2010. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nezd, nekem hormonproblemam van, 1000 kalorianal meg fogyok, 1400nal már hízok. holott kb 2000 kene a sulytartashoz.

a vibrációs treningre eskuszom, nekem azota kezdtek el olvadni a kilok amiota azt hasznalom, meg persze dieta.

es mindenek elott: egy normalis endokrinológus

2010. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat, ő folyamatosan jár dokihoz, tudja hogí milyen helyzetben van, meg minden, hormonproblémát is említett , hogy volt neki, és azért hízott meg, elvileg régebben 30 kg mal nehezebb volt, de akkor leakart fogyni, és eddig ment neki, de ezen a szinten stangál, nem akar lemenni, nemtudom hogy mit kéne neki csinálni, pesten is volt már egy kövéreknek való helyen ahol, egy egy hetet kellett eltöltenie, és akkor fogyott, is, de ha ithon van ez nem megy neki, főzni nem úgy főz ahogy kéne, hagyományos ételek.. stb, hiába rágom neki a szájába hogy az ahogy főz sokat számít, meg hogy egyen, búzakorpát , lennmagot, zabpelyhet, de utálja nem szereti, és nevet rajtam, hogy hagyjam ezekkel, emrt ő tudja hogy mit kell enni, de csak azt tudja mennyit, szabad... nemtudom mit kezdjek ezzel a helyzettel...
2010. szept. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!