Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt hogyan tudom...

Diéta alatt hogyan tudom megakadályozni, hogy a mellem is lefogyjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most kezdtem a 90napos diétát,s legalább 10kg-ot le szeretnék fogyni vele,de attól félek hogy közben a mellem is kisebb lesz.Azt pedig nagyon nem szeretném,mert ígyse túl nagy.:( Van valami tornagyakorlat,vagy krém,vagy tabletta,ami megóv ettől?Ha ennék lennmagot,az hatásos lenne?


A válaszokat előre is köszi.


2009. júl. 29. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkatfüggő. Amikor én csináltam ezt a diétát én 10 kg-ot fogytam kb. 2 hónap alatt, és nem lett kisebb a mellemm. Legalább is nem vettem észre.
2009. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,

nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ezt nem lehet megakadályozni, mivel zsírszövet. Max a feszességéért tudsz tenni a mellgyakorlatokkal, krémekkel!

Ez jutott nekünk osztályrészül! :(

Szinte minden fogyózó nő a melléből "veszít" legelőször, legalább is én és a környezetemben élők ezt tapasztaltuk.

Azért sikeres fogyást kívánok!


(a lenmagot még nem is hallottam? az miben segít??)

2009. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2009. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem túl bízató.:( A lennmag elméletileg mellnövelő hatású.De még nem próbáltam,úh nem tudok biztosat mondani.
2009. júl. 29. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lefogysz 10 kilót nem lessz feltűnö a változás, úgy értem lehet hogy fogysz belőle, de igazodni fog a testedhez. :) egyébként tényleg nem nagyon lehet emgakadályozni de feszesíteni lehet:)
2009. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike.:))
2009. júl. 29. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan gyakorlatokat amik mellizomra gyúrnak:)így feszes is lesz:)
2009. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!