Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megakadályozni,...

Hogyan lehet megakadályozni, hogy a szervezet tartalékoló üzemmódra álljon be?

Figyelt kérdés

Szeptember óta csak reggel eszem szénhidrátot, ebédre húst és zöldséget, uzsonnára gyümölcsöt, vacsorára semmit. Ez idáig működött is, 15 kilótól szabadultam meg szép lassan (napi 1-2 óra gyors tempójú sétával egybekötve).


De január eleje óta nem mozdul semerre a mérleg nyelve, karácsonykor vissza is szedtem 2 kilót, az se megy le, pedig úgy csinálok mindent, mint eddig. Tudom, hogy a stagnálás normális, de már január óta tart. Úgy gondolom talán a szervezetem beállt tartalékolásra. Vagy rosszul gondolom?

Hogyan mozdulhatnék ki ebből az állapotból? Másfajta mozgás? De milyen? Más táplálkozás? De ezen már nem igazán tudnék csökkenteni, akkor összeesnék munka közben... (vagy én vagyok túl tápos?)


Jelenleg 60 kg vagyok és 160 centi. 23 éves lány. Még kéne jópár kilót leadnom.


2011. febr. 9. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel semmi baj

mondjuk csináld úgy hogy ebédre már esezl egy kis szénhidrátot is (barna rizs, köles, kuszkusz, vízben főtt kis krumpli) és ezeket variáld különfle feltéttel

vagy egyél leveseket (tojás, karfiol, karalábé, fűszeres paradicsomleves, frakfurti, káposztaleves stb)

egyél sóska, spenót főzeléket, vagy lencsét főtt hússal

a vacsorát ne hagyd ki túró, tojás, hus, hal, kefír, zöldségek

2011. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval egyek többet, mint eddig? 8-)
2011. febr. 9. 16:05
 3/4 anonim válasza:
2-3 napig egyél többet igen, és utána ugyanazt csináld mint eddig.
2011. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, kipróbálom. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2011. febr. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!