Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam még ennyi...

Miért nem fogytam még ennyi idő alatt? SOS, mi az ok?

Figyelt kérdés

Szeptember 14. óta sokkal kevesebett eszem, mint előtte, amikor teleettem magam.


Átlagos napom:


Reggeli: pl 1 joghurt

Ebéd: ami épp van 1 tányérral, de semmi liszteset nem eszek, sem kenyeret


Vacsora: nincs


Sport: napi szinten 7 kört futok a sportpályán, ez több mint 2 km. Ezen kívül sprinteket futok. Összességében 1 óra napi edzés (futás)


A súlyom mégsem csökkent.


21/L 167 cm/72


2010. szept. 16. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha ezt így folytatod, akkor heti 0,5kg-ot fogyhatsz egészségesen. Két nap után nem tudom mit vártál, kilókat???
2010. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 orsybaba88 válasza:

most szeptember 16. van!!

két nap alatt nem lehet megváltani a világot! aki fogyózik, az is vacsorázzon, v.mi gyümölcsöt, zöldséget is egyél, az nem hízlal.

LÉGY TÜRELMESEBB KICSIT!

az eredmény csak egy-két hónap múlva fog látszani. egyébként mindenkinek másféle diéta jön be, ez személyenként változhat.

2010. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván. Nem csodát vártam, csak megdöbbentett, hogy 1 dkg-mal sem kevesebb.


Máskor koplaltam, 2 nap után -1-2 kg. De én egészségesen akarok, elég volt a hülyeségeimből. Egyszer próbáltam, soha többé...

2010. szept. 16. 21:08
 4/17 A kérdező kommentje:
De ezekszerint így ez hatásos lesz, csak ne adjam fel?
2010. szept. 16. 21:08
 5/17 anonim válasza:

2 nap...-.-

Am, azt írtad egészségesebben szeretnél...de ez sem egészséges, remélem tudod!!:)

2010. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha minden nap egy órát futsz, akkor ez a kaja kevés...reggelire szerintem ehetsz a joghurt mellé teljes kiőrlésű kenyeret, húskészítményeket.

A hús is nagyon fontos! Ne vondd meg magadtól. Vacsora is kell! Meg persze zöldség, gyümölcs, tejtermékek.

De két nap alatt ne várj fogyást.

Amikor koplaltál valószínű csak kiürült a gyomrod, és ezért "fogytál" 2kilót. De igazából nem történt semmi.

Pár hónap után szerintem már látható lesz a változás, amit elsősorban ne a mérlegen figyelj, hanem a tükörben.:)

Sok sikert.

2010. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ÖÖ és te egy óra alatt futsz 2 km-t? Mert azt nagyon max negyed óra alatt simán le lehet tudni...Azt meg nem hiszem, hogy 45 percet sprintelnél...Amúgy basszus 2 nap alatt mi a jóeget vársz? Hónapokba telik egy normális fogás. Ha valaki 2 nap alatt fogy 2 kilót, az csak vizet veszít.
2010. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ha kicsit zámolsz, a öbb mint 2 km 7-szer 400 m-t jelent. Ez már majdnem 3 km.


Ezen kívül, ha hiszed, ha nem sprinteket futok. Sarkokkal játszok. Egyik saroktól a másikig srint, onnan a másik sarokig kocogás, onnan a következőig megint sprint.

2010. szept. 16. 22:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Nah 3 km az 15 perc. :)
2010. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha egészségesen akarsz valóban fogyni, akkor hagyd ezt abba, ugyanis ez nem az. Többször kell enni kisebb adagokat, s a vacsorát elhagyni ugyanúgy koplalás, mintha egész nap nem ennél szinte... Lefekvés előtt 2 órával kell enni mindenképp valamit, a reggeli joghurt mehet estére, ettől nem fogsz hízni, ne aggódj. Reggelire pedig CH-t egyél, nem szabad teljesen elhagyni, pl: teljeskiörlésű zsemle sonkával, zöldségekkel. Ha kell mintaétrend, írj rám és segítek, de bármiben segítek, ha gondolod :).
2010. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!