Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem? Tartani...

Nagyon elcsesztem? Tartani akarom a súlyom

Figyelt kérdés
Ettem 2 szendvicset, 2 muffint, és 3 abonettet, egész napi kajám volt ez
2010. szept. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kevés volt, kb 100% szénhidrát; rost, fehérje, sport sehol.
2010. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez a fogyókúra kategória egy vicc :D


Mit csesztél volna el? Az egész alkat és sport kérdése, a táplálkozás nem elsődleges. Én nap 5-6 nagy szendvicset eszek meg, meg 3-4 szelet kenyeret + kiadósan ebédelek, azt ami jól esik. És mégse tudok hízni. Írhatod, hogy könnyű így nekem dumálnom, valóban az is, de a legjobb fogyókúra a sport (futás, úszás, bringa).


Az étrendben meg annyi a fontos, hogy egyél napi 5x, de keveset. Mit tanul meg így a szervezet? Azt, hogy mindig van étel, nem kell tartalékolni. Valaki eszik 1x pl, az meg több zsírt szed fel, mert a szervezet azt hiszi nincs mindig elegendő étel, így tartalékolni kell.


De hangsúlyozom, ha nem vagy mozgáskorlátozott akkor sportolj. Eszel napi 2000 kalóriát, elégetsz napi 2100 at akkor máris fogysz...

2010. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyszeri alkalomtól nem fogsz hízni..

de nem értem a kérdést hogy mit csesztél el,

ha tartani akarod a súlyod akkor egyél rendesen ,lakj jól és SPORTOLJ, ez a lényeg.

sokan koplalnak meg ilyenek,mert LUSTÁK,ez az igazság,és ők cseszik el nem te!

2010. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!