Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytatok és mennyit?

Hogyan fogytatok és mennyit?

Figyelt kérdés
Melyik az a módszer ami használt? Mennyi idő alatt hány kg ment le?
2022. márc. 30. 08:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
52 kilót legutóbb...Betegség is közrejátszott, azóta is keveebbet eszem.
2022. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
#10+12 ha nem vetted volna észre, a Fogyókúra topikban vagy....kicsit sem különös, hogy te betegség miatt fogytál le két hét alatt 8 kilót, de a Fogyókúra topikot olvasgatod :) bár ennyit még akkor sem fogynál, ha egy falatot sem ennél, és kb.víz helyett innád a hashajtót, szóval több sebből vérzik a történet.
2022. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%

Azért olvasgatom, mert az orvos azt mondta hízni kéne, de nincs életkedvem, ezért nem megy.

A doki mert le a kezelések előtt és után is, szóval neki mond, hogy hazudik, mert nem fogyhattam annyit.

Nyilván nem zsírból ment le, mivel kb semmi háj nem is volt rajtam már előtte sem.

Ettől függetlenül a kérdésre válaszoltam, szóval a pontozás eredménye, értelmezhetetlen.

2022. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Kb 20 kilót ~8 hónap alatt. Kalóriadeficit és bicajozgattam heti 2-3x olyan 50-60 kilómétereket, néha többet is. Most meg rámférne valamilyen izmosítás mert elég formátlan a hasam.
2022. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!