Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani olyan...

Tudnatok ajanlani olyan mintaetrendet ami egyszeru, kisgyerek mellett konnyen elkeszitheto etelekbol all?

Figyelt kérdés
Harminc kilo felesleg van rajtam,szobabiciklizek egyelore,mert kisgyerekem van .nem tudok egyelore kimozdulni ,mert nics kire hagyjam.
2010. szept. 9. 21:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani, napi 5x egyél.

Kenyeret, pékárut csak reggel/délelőtt egyél, és ha lehet, teljes kiőrlésűt.

Cukros üdítőitalokat, édességeket kerüld. (Ha nagyon akarsz édességet, akkor délelőtt, amúgy az édességek közül a fagyinak a legkevesebb a szénhidráttartalma, nem hasraütés, mindig néztem.)

Főételekhez köretként semmiképp ne tésztát, de a legjobb, ha krumpli/rizs helyett is inkább párolt zöldséget eszel. Gyümölcsszószok cukor nélkül.

Gyümölcsöknél banánon kívül bármit, egyébként reggelire banánturmix cukor nélkül, szerintem mehet.

Vacsorára tojásrántotta, sajttal, azt ettem sokszor, mikor diétáztam, mellé 1 pohár tej.

Ugyan lassan, de fogytam vele (-8 kg 3 hónap alatt), csak aztán abbahagytam:-S

2010. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!