Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani olyan...

Tudnatok ajanlani olyan mintaetrendet ami egyszeru, kisgyerek mellett konnyen elkeszitheto etelekbol all?

Figyelt kérdés
Harminc kilo felesleg van rajtam,szobabiciklizek egyelore,mert kisgyerekem van .nem tudok egyelore kimozdulni ,mert nics kire hagyjam.
2010. szept. 9. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerübb, ha sok zöldséget meg gyümölcsöt eszel, nem túl sok fehérjével (hús, sajt, tojás), és kevés szénhidráttal (tészta, kenyér, liszt). Ez a gyerkenek is jó meg neked is, igy ugyanis mindig jól lakott leszel, és mégis sok kaloriát megspórolsz.
2010. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na szóval,pont fordítva,mint ahogy az előző írta,mert ő egy tipikus tömegnövelő diétát javasolt.

[link]

A szobabicaj meg az egyik legjobb,mozgásnak.

2010. szept. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ucsó vok.

Javítok,első javasolta a szénhidrátcsökkentést bocs,de a fehérje csökkentést vajon miért?

2010. szept. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Az elsö vagyok: azért nem jó túl sok fehérjét fogyasztani, mert az kimondottan megterheli a veséket, és ezért árt - nemcsak a fogyókúra alatt, hanem egyébként is. Egyébként aki ilyen étrend mellett hizik, az egy csodalény, a zöldség-gyümölcsre alapuló táplálkozás a legjobb a fogyáshoz.
2010. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

A BETEG emberek veséjét terheli meg.Arra semmiféle tudományos bizonyíték nincs,hogy egészséges ember szervezetében kárt okozna.A kérdező meg nem sportoló,uh

1.5g/tskg fehérjét simán bevihet.

Diéta alatt a gyümölcs is ch-nak számít,tehát azt is csak mértékkel javaslom,pl bicaj előtt.Helyette inkább multivitamin.

2010. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a túlzott húsfogyasztás anyagcserezavart, köszvényt és ki tudja, még mit OKOZ. Ez bizonyított tény. És nem betegeknél okozza, hanem egészségeseket betegít meg.
2010. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az kérdés, mi a "túlzott", mi a normális, mi a kevés.
2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem a linket. Hát ez egy állati nagy baromság. Elhiszem, hogy izmos leszel, de egészséges nem. Nagyon kevés benne a zöldség, a gyümölcsöt meg tiltja. Én egy nap alatt több zöldséget eszem, mint ő 3 alatt javasol. Kúraszerűen el tudom képzelni, de tartósan öngyilkosság.
2010. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uh!Izmos leszel tőle?Osztod az észt és gőzöd sincs róla.Ez az étrend arra szolgál,hogy diéta alatt testzsírból fogyj,ne izomból.

Egyébként az is ostobaság,ha szerinted mozgás nélkül az étrendtől valaki izmos lesz.

A napi 2xeri húsfogyasztástól meg senki nem lesz köszvényes.A fehérjét másból is be lehet vinni.

A gyümölcs azért tilos,mert az is szénhidrát,és ami minden diéta alapja a szénhidrátcsökkentés.

A sok gyümölcs evése diéta alatti téveszme,meg onnan ered,hogy a kórosan elhízottakat etetik gyümölccsel,mert nekik már az is haladás,ha nem tömény ch-t esznek.Diéta alatt a multivitamin helyettesíti.

Egy ilyen étrend időtartama 6 hét,2 hónap,de szerintem semmi megterhelő nincs benne,legfeljebb azoknak,akik a szokásaik rabjai.

2010. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok hogy valaszoltok a kerdesemre....
2010. szept. 16. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!