Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 23 kg mínusz és megint terhes...

23 kg mínusz és megint terhes lehetek, segítesz?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű gyermekem ,de szeretnék még egy babát ! A terhességem során iszonyúan meghíztam és még most is szenvedek a túlsúlytól ! Orvos látott ,fogynom kell !

Milyen étrendet ajánlanál nekem ?


2010. szept. 8. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
norbi update
2010. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Előzőnek:

Hajlam kérdése, csak azért mert többet eszik valaki, nem fog 20-30 kg-ot hízni, van, aki vizesedik, van, akinél kialakul a terhességi cukorbetegség, stb, és akkor is hízik.

És nem azért írom ezt, mert "elhíztam" a terhesség alatt, 9 kg jött rám összesen, hanem azért, mert utálom, mikor valakinek könnyebb egy kérdésre odab@szni valami okosságot, minthogy belegondoljon az egészbe, és a kérdésre válaszoljon...

Kérdező: Én a terhesség után attól fogytam, hogy nem ittam cukortartalmú italokat, elhagytam az édességet, és a kenyereket, pékárukat.

Ha nem tudod ezeket, vagy ezekből valamelyiket nélkülözni, akkor azt reggel egyed csak, és vacsorára ne egyél szénhidrátot!

Konkrét fogyókúrát ne csinálj, mert fölösleges, amint el kezdesz rendesen enni, visszajönnek a kilók, + idegbeteg leszel mellette:-S

2010. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A húgom baba után 1 év alatt 15 kilót adott le Norbival, és ismét teherbe esett, már első hónapban, mikor próbálkoztak.

Nem vett norbis cuccokat, csak a kódokat tartotta be, és 3-ast nem nagyon evett.

2010. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ugyanebben vagyok

en tornazni jarok, kajat csak a bébimnek csinalok, magamnak rendelek, igy nem felejtek el 5x enni keveset.

fel ev alatt 13 kiló ment le, szerintem ez tartható, bar neha szornyen lassunak erzem (mert en se leszek fiatalabb, és 35 alatt szeretnem szulni a masodik babat) (most 31 vagyok, es pont ennyi kilót szeretnék leadni :))

2010. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondold írj privit.Én 27 kilóval küzdök.
2010. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami nekem bejött:

- kenyér, liszt, cukor elhagyása (rozskenyér 1-2szelet reggelire, de semmiképp sem fehér, amúgy abonettet ettem)

- 2-3l citromos víz naponta

- zöldség egész nap, gyümölcsök csak délelőtt

- ebédre barna rizs, sovány csirkemell, zöldségsali

- naponta 1óra tempós séta, heti 3-4alkalom súlyzós edzés

- ötszöri étkezésre tértem át (persze kis adagok :) )


Három hónap alatt lement 12kg (ennyi is volt a feleslegem). Sok sikert! :)

2010. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!