Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam még semmit se?

Miért nem fogytam még semmit se?

Figyelt kérdés
Egy hete a következő az étrendem: reggeli: pirítós, tízórai: alma, nagyon kevés ebéd és végül délután még egy alma, vagy semmi. Emellett eddig a 7 napból 6x futottam, napi 3 km-t. Tudom, hogy egy hét nevetségesen kevés idő, de azért egy kicsit alábbhagyott a motivációm.. 163cm, 52 kg, 17/L. (régebben amikor ugyanígy ettem és nem futottam egyáltalán, 10 nap után már 2 kg-val voltam kevesebb..)
2010. szept. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
azért, mert nincs honnan fogyjál, nem mellesleg koplalsz
2010. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dehogy nincs.. :D legalább 3-4 kg-t kéne. nem koplalok, nem is kívánok többet enni.
2010. szept. 8. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
képet teszel magadról?
2010. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igy nem fogsz tudni fogyni, hasonlit a diétád egy 10 évesére :-D


Előszőr is a piritóst irtsd ki, helyette legyen 30 gr. BIO müzli, 100-150 ml tejjel.

Az ebéd legyen valami SOVÁNY hús salátával vagy zöldségekkel. A vacsora csak egy vegyes saláta legyen. A nassi legyen egy alma délelőtt és egy paprika délután. Kellemes koplalást !

2010. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert minél jobban koplalsz a szervezeted annál jobban ragaszkodik a zsírraktárakhoz és inkább az izmok glikogánraktárait használja el energiakánt. Jó úton haladsz affelé, hogy egy alaktalan, plötye giliszta kinézeted legyen.


Egyél annyit, amennyi csak jólesik, de az amit megeszel minden grammban minőségi, feldolgozatlan táplálék legyen. Amiben liszt és kristálycukor van, az már alapból kiesik. Gyümölcsben nincs szinte semmi, inkább fehérjét vigyél be 2g / testsúlykg legalább. Sovány hús, túró, tojásfehérje stb.

2010. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 válasza:

Szia!

Először is, nem mindegy, a ciklusod melyik felében vagy, azon kívül a futással próbál a szervezeted izmot építeni, ami ugyan térfogatra kicsi, de súlya van. Aztán : alma=kalóriabomba. Ha a szénhidrát mennyiséget csökkented, könnyebben mennek le a kilók. Súlyra nem tűnsz soknak, lehet, hogy inkább a centiket kéne mérned. Abból tuti lement ez alatt az egy hét alatt is. :o)

2010. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!