Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha nem birok...

Mit csinaljak, ha nem birok napi 500-1000 kalorianal tobbet enni, mert egyszeruen rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Eleve vekony vagyok, fogytam, tobb betegsegem lehet mentalis es belrendszeri teren is, ez is kozrejatszik. Orvosnal leraztak azzal, hogy ne stresszeljek annyit.
2021. nov. 2. 20:49
 1/9 anonim válasza:
94%
Én a helyedbe keresnék egy normális orvost. Pszichológust, és egy dietetikust. Ők segíteni tudnak mentálisan, illetve összetudnak neked állítani egy olyan étrendet, ami egészséges, tápláló, és te is élvezed.
2021. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Olajos magvaktól jól lehet hízni. Nekem egy cigit lerakós 3 hónap alatt sikerült szotyival és tökmaggal hízni 7 kilót. És ha már cigi: ha dohányzol, próbáld meg letenni. Az eleve étvágycsökkentő. De amúgy dokihoz érdemes lesz elmenned.
2021. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, az épp untig elég! Minek ennél többet, ha nem vagy éhes?
2021. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm, aki kórosan sovány volt, úgy hízott, hogy mindenre tett egy kanál zsíros tejfölt, vagy libazsírt.

Az étel mennyisége így nem volt sok, de a kalóriatartalma elég magas volt ahhoz, hogy hízzon.

2021. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
#3 max egy ujszulottnek lenne oke az 500 napi kaloriabevitel. 2-3 eves korban kell az 1000 kcal. felnott embernek 2000-2500 kcal kell naponta
2021. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Kell a francnak annyi... nem azért fogytam le, hogy visszahízzam :-D Nem vagyok bolond. Másrészt meg, nekem untig elég kevés étel is, mert hozzászoktam! Mellette pedig edzek. Kb 1200 kcalt eszek meg 41 évesen, és hónapok óta így eszek. Semmi bajom nincs, és egy dekát sem hízok. Egyed a 2000 meg a 2500 at :-D egészségedre.
2021. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
B12 vitamin hiányod nincs?
2021. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakember kell ide, nem random emberek tanácsai, ha tényleg komoly bajod van. Mondhatunk jó tippeket hogy nagyon kalóriadúsakat egyél vagy valami, de ha 500 kcal-al is küzdesz ott komoly baj van.
2021. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt vagy!
2021. nov. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!