Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt fogyok le 10kg ha 1100 kaloriánál kevesebbet eszem, tornászom 25percet minden nap és megiszom a 2l vízet (cukrot, lisztet többnyire kihagyom)?

Figyelt kérdés
14L/79kg és 169cm
2018. jan. 9. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 hónap. De én azt javaslom, ne menj napi 1200 kcal alá!
2018. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Számold ki az alap energia szükségletedet kalkulátor segítségével és az alá ne menj.

Lehet most lemenne 10 kiló 8-10 hét alatt, de visszajönne kamatostól. Lassan, de biztosan inkább.

2018. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól tartok, hogy beláthatatlan idő alatt, mert a napi 20 perc torna az semmi. Ha meg "Egykövérlány" vagy, akkor a bőr alatti zsírréteg olyan kiválóan hőszigetel, hogy a testhőmérséklet fenntartása mellett még rakódhat le zsír napi 1100 kalória mellett is.
2018. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó menj már innen mást szomorítani. -.-

1100 kalória mellett megnézném azt, aki hízik.

Ne az érdekeljen, hogy mennyi idő alatt, csak csináld. De 1100 alá ne menj inkább, sőtt én felette mondanám, mivel nagyon fiatal, fejlődő szervezet vagy. A 25 perc kezdésnek jó, de ne félj emelni rajta pár hét múlva, ha kicsit megszokja a tested a terhelést, illetve más sportokat, mozgasformákat kipróbálni. Az elején mehetne heti 2 aztán 1 pihinap is, szüksége van a testednek a regenerációra.

2018. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Kérlek ne mond azt hogy napi 20 perc torna semmit nem ér. Igenis rengeteget ér egy olyannak aki ezelőtt semmit nem csinált. Soha nem sportoltam , nyáron kezdtem. A 20 percbe is majd belehaltam. Nem adtam fel, és van eredménye. 4 hónap alatt -15 kiló. Volt hogy heti 1, volt mikor csak fél kiló ment le.

Kérdező igenis ér valamit ha elkezdesz tornázni. Hidd el egy edzetlennek kezdetben elég a 20 perc. Én pl Rubint Réka 20 perceseit csináltam. Nem tudsz rögtön 1 órát tornázni. Próbáltam és fel is adtam pár nap alatt. Kérdező mindig az arany középutat válaszd. Ha nem sportoltál eddig akkor tűzz ki egy célt hogy heti 4x tornázni fogok. Ha esik ha fúj, ha nincs kedvem, rokon jön, ha témazárót írunk akkor is. Később érzed majd ha már többet bírsz. És az étkezés az igazi lényeg mert ha többet eszel mint ami kell akkor tornázhatsz akkor is hízol. Nincs értelme 1100 kalóriával koplalni. Előbb utóbb ez visszaüt. Dobd ki azokat a dolgokat és szokásokat ami miatt 79 kilóra híztál. Pl nasi a tv előtt, süti stb...ezt te tudod mi miatt híztál el. És próbálj meg egy normális étkezést összeállítani amiben nem tiltasz meg semmit hanem normál kajákból normál mennyiséget eszel.na nem 500 kalóriás édesség reggelit mint itt pont valaki kérdezte. Normálisan mértékkel. Ez legyen a célod. Ha rögtön koplalsz, nem tudod az 1100 hová csökkenteni. Eddig a tested hozzá volt szokva hogy mindent megkap dögivel. Normálisan kell csökkenteni a kalóriát nem elvonni mindent. És még egy. Nem mindegy hogy a 10 kiló 2 hónap vagy 3 hónap alatt megy le? Miért számít ez? Hónapokig esetleg évekik jó volt így akkor miért is számít pár hét különbség? Csináld , az a lényeg. Ne holnap, ne elsején, ne hétfőn. Ma és most.

2018. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 éves fejlődő szervezetnek az 1100 kalóira kevés lesz. Ne sanyargasd magad. Egyél normális kajákat, és mellőzd az édességeket, rágcsákat, sütiket, cukros italokat meg ilyenek, közben sportolj. Ennyi a titka. 25 percnél azért több mozgást javaslok.
2018. jan. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon sokat segítettetek😘
2018. jan. 10. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked! 😊
2018. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!