Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam a reggeli...

Hogyan csináljam a reggeli edzést, hogy jó legyen? Mit egyek?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok,nem túl edzett 160/60.

Otthon szoktam, akarok edzeni 30-60 percet.

Kora reggel érek rá csak. Eddig úgy próbáltam, hogy felelek fél 6-6kor.Megkávézok,és harapok vmit. És olyan 7 körül elkezdem. Eleinte ez jól is ment, de mostanában nem igazán. Hamar kifáradok, vagy egész nap olyan vagyok mint egy kula.

Mit tehetnék? Esetleg mit egyek? (Mert anélkül szédültem)


2021. okt. 5. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor fekszel le? Mit szoktál edzeni? Sokan esküsznek az éhgyomorra edzésre reggel. Bár a mozgás segít az emésztésben, nem mindegy, hogy mit eszel és mennyit edzés előtt. Ha kaja nélkül akarsz edzeni, akkor érdemes minél hamarabb felvinni a pulzust, nyújtan, így hamarabb érzed magad ébernek és mindenre készen. Sajnos a koffeinnek kell némi idő, hogy hasson, még akkor is, ha megjáratod a véred a mozgással. Valószínűleg akkor kezd el hatni, amikor már végeznél a gyakorlatokkal.

Az meg hogy fáradt vagy, valószínűleg azért van, mert nem pótolod a makrókat edzés után rendesen. Próbáld meg, hogy edzés után eszel, kicsivel több szénhidrátot meg fehérjét. Amúgy meg az is fontos, hogy huzamosasbb ideig csinálj valamit, hogy az anyagcsere hozzá tudjon szokni. Szerintem előbb utóbb elmúlik a szédülés is, ha éhgyomorra edzel és utána eszel.

2021. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!