Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem vagyok...

Mit csináljak, ha nem vagyok elég intelligens a fogyókúrához?

Figyelt kérdés

Adva van a napi kalóriakeret és hogy sportoljak, és nem tudom megvalósítani, miközben tisztában vagyok azzal, hogy valószínűleg ezek a korlátok csak a fejemben vannak.

De....

Edzőterembe nem akarok menni hogy kiröhögjenek

Futni nem futhatok mert nem vagyok elég vékony hozzá

Gyorsgyalogolni nem akarok mert utálom ha néznek és bámulnak

Otthon táncolni nincs kitartásom


A másik az étel

Nem bírok egészséges ételeket kitalálni

Volt már régebben hogy étrendet találtam ki magamnak, de nem vettem figyelembe, hogy mitől érzi jól magát ténylegesen a testem, és megbukott az étrend. Egy étrendet szerintem nem lehet anélkül tervezni, hogy mi az, ami az ismerős jó érzést kelti a testedben. S hogyan tervezhetném meg a teljesen új ételekkel, ha nem ismerem azok hatását?


Ha a kalóriakeretet be is tudom tartani, éhes vagyok/leszek/maradok, mert valszeg olyanokat eszek, amik nem laktatnak



2021. szept. 28. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Mit csinálj? Hát tájékozódj. Kezdve azzal, hogy a fogyókúrát el kell felejteni.
2021. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Keress szakembert. Pont ezért vannak. Segítenek, motiválnak
2021. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!