Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig képes egy ember lefogyni ?

Meddig képes egy ember lefogyni ?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság kérdezem hogy egy ember aki mondjuk 1000 kalóriát visz be az meddig képes lefogyni ?

Vagy egy idő után megall a fogyás ?

És ha már szinte se zsír és izom sincs rajta akkor miből veszíti a súlyát ?



2021. szept. 27. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Halálig képes az ember fogyni.
2021. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nèzz utána az anorexiának, akik ebben szenvednek, azok addig fogynak, amíg belehalnak.
2021. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
4%
Én kb ennyit viszek be egy nap és van rajtam plusz 20 kg, tök mindegy mit sportoltam mikor milyen egészséges kaját ettem már minden csoda sz*rt ki próbáltam, orvosoktól orvosokig jártam. Mindenki mondja, hogy milyen keveset eszem még sem fogyok ha mozgok ha nem. És nem is vagyok éhes naponta egyszer eszek vizet iszok. Pár év alatt ez van még se fogyok és rosszul se szoktam lenni 2 évente, ha egyszer beteg vagyok.
2021. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
3. Az a baj, hogy "kb." Vagyis valójában a súlytartáshoz szükséges kalóriát viszel be, de sokkal kevesebbre saccolod. 1000 kalóriával mindenki fogy.
2021. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Van olyan agybajos aki a halálba éhezteti magát. Szóval addig. Nézd meg pár anorexiás fotójàt.
2021. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
18%
Én tegnap este 18:20kor ettem pl 5db vagy 6 db rántot karfiolt xD. Tegnap elöt egy almát sem birtam megeni ez 2 nap ja mellete citromos víz hashajtóval. Guttalax csepp. De már most érzem magamon hogy fogytam még mérlegre nem álltam de érzem magamon meg látom nincs hasam meg a seggemis kezd lemenni
2021. szept. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én 175/55 vagyok, 26 lány és kb ennyit fogyasztok, persze vannak napok amikor megkívánok nasit és nem fogom magam vissza, de nem hízok, nem is fogyok. Úgy gondolom nekem ez az ideális mennyiség, szeretnék fogyni de inkább csak sporttal szálkásodni. Szerintem sokmindentől függ, hogy mennyi a szükségleted.
2021. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ameddig éhen nem hal
2021. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!