Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki tehet a kövérségről...

Mindenki tehet a kövérségről vagy van olyan ember aki bármit tessz sosem fog lefogyni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Van ako hormonbeteg, pajzsmirígy asztma stb..

Ők nem nagyon tudnak mit kezdeni.

A többiek, ja lusták.

Senki nem születik 200kilósan.

Én mikor 90re felmentés egyből abbahagytam a cukros kóla ivást, csak víz.

Rizs csirkével+saláták.

Emellett kardióztam meló után.

2 hónap alatt lementem 69 kilóra azóta 73 lettem mert lusta vagyok, meg eszek minden félét...

30 ffi.

2021. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Tudom, hogy vannak különböző betegségek, gyógyszerek, amiktől az emberek plusz súlyt magukra szednek, és nehezebben tudják leadni. Most az igazat megvallva nem vagyok ebben tapasztalt, nem tudom, hogy a betegség miatt meghízott embereknek mennyire lehetséges a fogyás, fogalmam sincs, és nem akarok semmi hülyeséget mondani. Viszont ha az ember betegség miatt könnyen hízik, stb., szerintem akkor is, ha már elérsz egy nagyobb súlyt, pl. 150 kilót, vagy bármennyit, akkor már nyilván nem foghatod a betegségedre, mert nem hiszem, hogy aki betegség mellett is próbál magára odafigyelni, az csak a betegség miatt felszed +80 kilót. Szóval egy ideig persze, a betegség miatt nem tehet a hízásról, de egy bizonyos súly után szerintem igen.


Mindenesetre ha valaki nem beteg, akkor szerintem max. azért gondolja, hogy nem tud lefogyni, mert eddig rossz módszerekkel próbálkozott, vagy csak az "én nem tudok lefogyni" kifogással próbálja magát jobban érezni, mikor annyira nem is próbálkozott lefogyni. Viszont szerintem, ha valaki nem beteg, nem szed semmilyen gyógyszert, ami a súlyára hatással lenne, akkor nem kéne, hogy akadálya legyen annak, hogy ő lefogyjon. Lehet, hogy nehezebb valakinek lefogyni és megtartani a súlyt, mint másoknak. Én is ismerek olyat, aki eszik-eszik, és semmit se hízik, és van, aki meg könnyen hízik. De szerintem ha valaki egészséges, akkor türelemmel és kitartással letud fogyni.

2021. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki lefogyhat. Vannak persze betegségek, amikkel nagyon nehéz, sőt szinte lehetetlen a fogyás, de a hangsúly azon van, hogy SZINTE lehetetlen. Viszont nem szabad elítélni senkit, aki ilyen betegség mellett extrém túlsúlyt szed magára, kegyetlen tervezést és önuralmat követel meg tőlük a fogyás, nekem valószínűleg nem is sikerülne.


Viszont aki egézséges, az tényleg kis figyeléssel, mozgással sokat tehet érte.

2021. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Engem az érdekelne, mikor fogják már fel az emberek, hogy semmi közük más emberek alakjához. Én is rühellem a kb. 9 millió bagóst meg 3 millió alkeszt, mégsem nyitok róluk kérdéseket, és magasról le is *** őket.
2021. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl egészségesen eszem (rendesen összeállított étrendet követek), mellé mozgás is van, mégis egy kilót minimum hízok havonta azért, mert betegség miatt olyan gyógyszereket szedek, ami a női ciklust teljesen leállítja. Tehát olyan, mintha terhes lennék vagy 60 éves klimaxos nő. És alig vagyok 30 éves.

Bármit csinálok, még csak stagnálni sem stagnál a súlyom sajnos. Pont ma gondolkodtam el azon, hogy inkább leállok a gyógyszerekkel, élek fájdalommal, de legalább nem leszek lamantin, mert borzalmas.

2021. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
biztos vannak olyan ritka betegségek amiktől a test egyszerűen nem tud nem hízni. de ezek 1 a milliárdból gyakoriságúak. az az igazság hogy a nagy többség szimplán akaratgyenge. pajzsmirigyet, hormonokat lehet korrigálni gyógyszeres kezeléssel. az asztmának nem tudom mi köze van ehhez, nem csak kemény fizikai sporttal lehet fogyni. akin akkora a túlsúly hogy nehezíti a mozgás, annak nem is szabad sporttal kezdeni, mert komolyan megsérülhet.
2021. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki le tud fogyni, legfeljebb nincsen motivációja, amit teljesen meg tudok érteni.
2021. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 az asztmának mi köze van a normális alak megtartásához vagy elérésehez?
2021. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Vannak olyan betegségek pl pajzsmirigy alulműködés hogy az illető nem tud fogyni akármit csinál, hormonkészítményt szed rá ami hízlalja de muszáj szednie mert csak úgy kezelheti a betegséget. De aki egészséges, odafigyel a kalóriákra és a mozgásra na és persze van benne kitartás és akaraterő akkor tud fogyni
2021. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
A pajzsmirigy alulműködése miatt hízik el, nem a gyógyszerektől. A betegséget meg rendszerint az egészségtelen életmód okozza. Gyógyszerekkel lehet karbantartani, és nem egy ember fogyott már le ezzel a betegséggel. Nyilván nehezebb volt nekik, de nem lehetetlen. Ezt csak azok mondják, akik kifogásokat keresnek.
2021. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!