Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok olyan helyzetben,...

Voltatok olyan helyzetben, hogy ki kellett magatokat vizsgáltatnia mert nem sikerült egy fogyókúra sem? Ha volt akkor mi volt a probléma?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: ételallergia, fertőzés stb. Gyanítom nálam hasonló lehet, mert puffadom, az emésztésem nem meg a legjobb.. Egy ideje figyelem, hogy az adott ételnél milyen reakciót ad a testem de nem volt egyértelmű számomra az eredmény. Tipikusan először a gabona és tejtermékekkel kísérleteztem.

2021. aug. 31. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%

3-as vagyok, értem, szóval csak akkor lett volna hasznos a válaszom, ha a saját tapasztalatommal szembe menve azt írtam volna, hogy rohantam orvoshoz, és 20féle betegséget találtak. Miért nem lehet elhinni, hogy nem mindig ez a baj? Ja, értem, a kifogások (tisztelet a kivételnek). Persze azt se mondom, hogy nem vártam a lepontozást, amennyi szemellenzős ember van itt, már azon is megsértődnek, ha valaki közli, hogy egészséges vagy, csak nem figyelsz oda eléggé. Na ti be is csukhatjátok ezt a témakört, úgysincs esélyetek.

:D

2021. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 köszi, kipróbálom :)
2021. szept. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!