Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vendégségben diéta?

Vendégségben diéta?

Figyelt kérdés
Vendégségben megyek, de úgy, hogy lehetne ezt megoldani. Bűntudatom van ha eszek (járok pszichológushoz, ilyen válaszokat nem kérek), szóval nem szívesen ennék abból amivel megkínálnak, de vissza utasítani bunkóság. Mit csináljak? Mint már írtam, bűntudatom van ha eszek, szóval a 'Tarts csalónapot' válaszok sem segítenek. Viszont ha bárki valami hasznos választ tud adni, azt nagyon megköszönöm.

2021. aug. 26. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Kérjél kisebb adagot, ha magadnak szedsz ételt rakj keveset a tányérra, ha van saláta inkább azt válaszd
2021. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Ne menj el. Komolyan, kényszerítenek arra, hogy elmenj?

Egyébként pedig annyit eszel, amennyit akarsz. Mivel úgyis magadnak szedsz, egyél keveset, amennyi jól esik.


És ha már ilyen problémáid vannak, akkor lehetnél teljesen őszinte azokkal, akikhez mész, mond meg nekik, hogy pszichés beteg vagy, magyarázd meg nekik, hogy ez mit jelent, így egy csomó kellemetlenségtől megkímélnéd mind a két felet.

2021. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%

Menjél pszichológushoz.

Vagy menjél Afrikába kb Etiópiába ott megoldódik a diétád

2021. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Mikor nem figyelnek hajitsd ki az ablakon:D
2021. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Csak keveset egyél, ha kérdezik miért mond hogy a doki diétát javasolt és szeretnéd betártani
2021. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Egyél amennyi jólesik. Mitől félsz: hogy meghízol? Társaságban sokkal jobban esik az étel, és ez jót is fog neked tenni, neked az gyógyszer, nem bűn!
2021. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

1. Opció: nem mész el.

Én sokszor inkább nem megyek, mert baromira unom a tukmálást, meg az ostobák okoskodását. A környezetem csak felszínesen tudja mennyit küzdöttem azért, hogy lefogyjak, nem értik meg, milyen nehéz volt ez nekem minden szempontból, és nincs kedvem újra és újra nemet mondani, s ha rákérdeznek, belekötnek, magyarázkodni. Mivel számomra az étel durva függőséget okozott, nagyon hosszú évekig, és rettenetesen nehéz volt kimászni belőle, s nincs kedvem újra végigkínlódni azokat a hónapokat, mire nagy nehezen sikerült ezen túljutni, és már csak energiaforrásként, tápanyagokként tekinteni az étekekre.

Qurvára nem segít, hogy mindig sütivel meg csipsszel, fehérlisztes cukros cuccokkal meg ilyenekkel üldöznek. És a mi családjainknál jellemzően ezek vannak vendégségben. Elég lenne egy hónapban 3-4 ilyen vendégség és megint rászoknék a zabálásra, mert addig nem hagynak békén amíg el nem fogadom a kaját. Szóval maximum havi egyszer megyek ilyesmire , a havi 1 db csalónapomat erre időzítve. Többre nem.

2. Opció: Eszel de kevesebbet

3. Opció: hősiesen elviseled az ostromot ( kínálgatást) amïg meg nem unják, ha megunják. Nálunk ilyen sajnos nincs, nem hagyják abba.

2021. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
7-es, a kérdező nem fogyókúrázik, mert elhízott, a kérdező anorexiás! Nem vagy a világ közepe, hogy mindenkinek ugyanaz legyen a baja, mint neked.
2021. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

8.

1. Nem hozzád szóltam

2. Nem mondtam hogy fogyókúrázik a kérdező

3. Válaszoltam a kérdésére, hogy mik a lehetőségei ha vendégségről van szó. Miszerint

- vagy nem megy el, mert kellemetlen neki a helyzet

- vagy kevesebbet eszik az adott kínálatból ( amennyi jó neki)

- vagy nem fogadja el ha megkínálják , és jobb esetben idővel megunják.


Felfogtad? Ha nem sikerült, az se baj😂

2021. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán mit szoktál, és mennyit enni egy nap?
2021. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!