Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mennyi idő alatt sikerül...

Kinek mennyi idő alatt sikerült leadnia 5-10kg-ot?

Figyelt kérdés
Egyelőre egynél tartok, a többi elég nehezen alakul. Igaz, hogy tegnap csalás napot tartottam, de elvileg lehetnék már még fél kilóval könnyebb is.

2021. aug. 28. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
6 hét alatt 6 kiló. De nem volt csalásnap, az mindent tönkretehet.
2021. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont 4 hónapja kezdtem, most tartok 11 kilónál. Összesen 2 olyan napom volt, amikor azt ettem, amit akartam. Az elején megindult, másfél hónap alatt 5-6 kiló, aztán teljesen megállt az egész a következő majdnem másfél hónapra. Ez elég nagy szenvedés (mármint, hogy nem látszik eredmény, pedig mindent ugyanúgy csinálsz, erre készülj fel, mert normális), de kitartottam és most az utóbbi 5-6 hétben ugrott le még 5 kiló.

Én harmadszorra megyek neki ennek, és mindháromszor megállt a fogyás hosszabb időre, tehát már tudtam, hogy működik ez nálam. Mégis lelkileg baromi megterhelő volt és majdnem elfogyott a cérna, mire végre beindult újra, szóval tényleg nagyon készülj fel, hogy esetleg ilyen “típusú” fogyásod lesz.

2021. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1-1,5 kg ment le rólam. Igaz, én nem is csináltam komoly fogyókúrát, inkább mozgással próbáltam tenni az ügy érdekében. De nem is híztam vissza.
2021. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan már eddig 27 kilót fogytam eddig, de pl. az elején havi 4 kg simán összejött. De azóta volt olyan hónap, amikor 2 kg alig jött össze, de pl. július 28-tól számítva máig pl. 4 kilót fogytam. Szóval nekem ez nagyon összevissza megy. Van amikor 2 kg, valamikor havi 4. De nyilván rajtam nagyobb fölösleg volt a kezdetén, és még most is van egy kicsit több, mint 10 kg fölösleg rajtam. De szerintem havi 2-4 kg-val érdemes számolni úgy átlagban.
2021. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

alapvetően gyors, de még egészséges/tartható fogyásnak számít már a heti fél-1 kg is, attól függően hogy mennyi a kezdő súly, kezdeti felesleg. Nyilván egy olyan ember aki 30kg pluszal indított könnyebben tudja tartani a heti 1kg fogyást, mint az akin csak 5kg felesleg van.

én kb 5kgt szeretnék leadni, akkor lennék 52kg körül, 165cm-rel, én örülök ha heti 0,3-0,4 kg-t fogyok (habár hozzáteszem inkább lassú életmódváltással és sporttal igyekszem elérni és nem vittem le túlzottan a kalóriakeretemet)

2021. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én elég nagy súlyból fogytam le, az első 5kg 1 hónap volt, 10kg 3 hónap körül, 20kg 6 hónap volt, most 2,5 év után -97nél tartok, és már csak havi 1kg megy le. Még 8kg t szeretnék fogyni, szóval nincs sok hátra:)
2021. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
5 hónap alatt,-11 kg.
2021. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúrázom, hanem életmódott váltottam. Fél év alatt 10 kg ment le.


A fogyókúrának (számomra) semmi értelme, mert leadok x kilót, aztán visszatérek a szar életmódomhoz és újra felszedem.


Emellett pedig eljárok heti 3x futni (egyre többet) és szépen olvadnak le a kilók.


Csalónapot nem tartok, baromságnak tartom. Ha sütit akarok enni, akkor veszek cukormentes sütit.

2021. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónap
2021. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!