Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hibakat kovettetek el...

Milyen hibakat kovettetek el fogyokuranal?

Figyelt kérdés
En most jottem ra hogy a saccra megallapitott mennyisegeim teljesen tevesek. Vettem konyhai merleget es kiderult h ami hus szelet nekem olyan 15 dkg volt saccra, az valojaban 25-30 dkg … mindenkinek javaslom a mericskelest, en tok tevuton jartam 🤣

2021. aug. 19. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Hú nagyon sokat.

Nem mozogtam, koplaltattam magam, nem ittam elég vizet, csak zöldségeket gyümölcsöt ettem, fogalmam se volt a kalóriadeficitről, fogyibogyókkal, hashajtókkal tettem tönkre az emésztésemet... Ezek vagy egy-egy "fogyókúrám" alatt voltak, vagy egy-kettőt egyszerre követtem el.

Ma már okosan, tudatosan tartom, életem végéig egy egészséges szintet. Mozgok, eszem rendszeresen mindent, kalóriadeficitben. Csak így működhet. Máshogy nem.

2021. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki atmegy ezeken. En se tudtam a kaloria deficitrol az elejen. Meg hogy mi az a BMR meg mittomen. A koplalas is klasszikus szerintem, mindenki azzal probalkozik. A nem edzes is tipikus… ugyanezeket elkovettem en is. Most mennyi kaloriat eszel es mennyit mozogsz?
2021. aug. 19. 17:29
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Egyelőre egy hibám volt csak, hogy nem volt erőm elkezdeni 😅
2021. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
az hogy csinálom utána telezabálom magam mint egy undorító disznó és nem jutok egyről a kettőre 3 éve
2021. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3. Ez aranyos volt 😀
2021. aug. 19. 18:11
 6/23 A kérdező kommentje:

4.

Ne ostorozd magad!! Az full nem segít!

Milyen modszerekkel probaltad? En is mindig telezabaltam magam kínaival, mekis kajaval meg minden szarral. A cukor meg a natrium glutamat fuggoseget valt ki. Meg ugye van az erzelmi alapon eves is. Szerintem veled is az lehet h rossz volt a terv es azzal alapbol halalra ítelted magad. Ird meg a parametereidet es segítunk itt a tobbiekkel. Amugyis mindig jo amikor van fogyis tars 🙂 nekem most edzeni kene nekiallnom es mondanom se kell, se kedvem, se lelkierom…

2021. aug. 19. 18:16
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Eleinte az olajat elfelejtettem beleszámolni, pedig tetemes kalória.
2021. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most meg feljott a KFC app reklam h 9 hot wings csak 990! Rohadjanak mar meg 😂 Na ebbol latszik milyen appokat hasznaltam, na mindegy.
2021. aug. 19. 18:19
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Elkezdtem irracionálisan rettegni a kalóriáktól. Ha egyszer kicsit többet ettem, akkor éheztetni akartam magam, egy tejeskávét nem tudtam bűntudat nélkül meginni, programokat mondtam le, mert ott enni kéne, ha valaki megjegyezte, hogy amit éppen eszem, az nem diétás (mert mondjuk meglepődött, hogy régóta nem ettem csokit, akkor meg igen), akkor fél napokra hányingerem lett. Szerencsére időben észrevettem a jeleket és a környezetem is figyelt rám, így nem lettem evészavaros, de sok híja nem volt. 20 kg-ot fogytam, hónapok óta tartom is, de még mindig sokszor vannak ilyen gondolataim. Most igyekszem ezeket "kinevelni" saját magamból.
2021. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7. Az olajon csomot agyaltam, de kimered kiskanalban es ugy? En a mai husomat is olaj nelkul sutottem. Pont ezert, mert nem tudom kovetni h mennyit vesz fel a hus.
2021. aug. 19. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!