Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma. De mit...

Nagyon sokat ettem ma. De mit csinálhatnék!?

Figyelt kérdés

Imádok enni,és nagyon jó étvágyam van,persze nem zabálok,próbálok odafigyelni,hogy mit eszem,de ma nagyon sokat ettem:(

Reggeli:1 db csokis csiga,2 szelet rozsos kenyér(toast),joghurtos vajjal,csirkemell sonkával,paprikával,1 csésze tejeskávé,sima házi tehéntejből,cukor nélkül.

Délelőtt ettem még 1 db banánt,és 2 db banános-csokis muffint.

Ebéd:1 kisebb tányér csirkemell csíkokra vágva,1 szem paradicsommal,és paprikával,utána még ettem 3 db muffint:(

Tudom,hogy ez nagyon sok,ráadásul nem is egészséges,de én nem tudok koplalni.Egyébként 10 kg-t kéne leadnom.Mit mozogjak,hogy leadjam a mai kaját?

16/L


2010. aug. 26. 13:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
9%

Amigonak pedig igaza van,sajnálom...ez nem bunkóság,hanem az igazság:szemetet eszel,és túl sokat.valakinek meg kell mondania,h így lefogyni sose fog,és h életmódot kéne váltania.akaraterő kell!anélkül ilyen maradsz, ennyi.de amennyiben elfogadod magad úgy, ahogy vagy,akkor jólvan,de ne csodálkozz,h nem olyan az alakod amilyenre vágysz.ráadásul a későbbiekben ez nemcsak az alakod,de egészséged rovására is megy:) valamit valamiért...

Ja és az élet,vagy 1 nap nem az evésből áll!sportolnál inkább..

2010. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért a muffinokat leszámítva, teljesen rendben van az étrendje, tehát túlzás azt állítani, hogy micsoda szenny kajákat eszik. Attól még persze nem jó ennyi cukros kaja, de ha otthon készült, legalább nem mű, mint a mekis ételek. És akár naponta 1 szelet sütemény belefér az egészséges táplálkozásba, ha amúgy figyel a többi étkezésre. 16 évesen még nem kell komoly diétákba fogni, mert még fejlődik a szervezet és sokkal több energiára van szüksége, mint egy 30 évesnek.
2010. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mennj el a Margit szigetre fuss 5 kort.....
2010. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!