Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma. De mit...

Nagyon sokat ettem ma. De mit csinálhatnék!?

Figyelt kérdés

Imádok enni,és nagyon jó étvágyam van,persze nem zabálok,próbálok odafigyelni,hogy mit eszem,de ma nagyon sokat ettem:(

Reggeli:1 db csokis csiga,2 szelet rozsos kenyér(toast),joghurtos vajjal,csirkemell sonkával,paprikával,1 csésze tejeskávé,sima házi tehéntejből,cukor nélkül.

Délelőtt ettem még 1 db banánt,és 2 db banános-csokis muffint.

Ebéd:1 kisebb tányér csirkemell csíkokra vágva,1 szem paradicsommal,és paprikával,utána még ettem 3 db muffint:(

Tudom,hogy ez nagyon sok,ráadásul nem is egészséges,de én nem tudok koplalni.Egyébként 10 kg-t kéne leadnom.Mit mozogjak,hogy leadjam a mai kaját?

16/L


2010. aug. 26. 13:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

ne parázd túl.. legalább te nem eszetlen koplaló liba vagy, az jó hogy szeretsz enni, és jóétvágyad van :)

annyit kellett volna hogy délelőtt 1 muffin, ebédhez normális köret (rizs, krumpli) és csak 1 muffin utána

amúgy nem vészes, vacsira menjen egy hagymás tojásrántotta, hozzá 1 pari :)

2010. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem baj, ne ess kétségbe, nem történt semmi gond. :) Mozogj, biciklizz, fuss, tornázz, amelyikre lehetőséged van, azt tedd egy kicsivel többet, mint egyébként szoktad.

Vacsorára valami könnyűt egyél, ha komolyan fogyókúrázol, de egyébként egy 16 éves szervezetnek ez még fogyókúra mellett sem sok. Ügyelj a sok zöldségre, kevesebb muffint és kakaóscsigát egyél és minden rendben lesz! Hajrá! :) 22L

2010. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

Kedves Malac!

(nem én voltam korábban, de igaza van)


Ha ennyi önfegyelemmel áldott meg a sors, akkor kár is vergődnöd....de ez csak privát vélemény.

Ezeket az "ételeket" (inkább szemétnek hívnám) nem lehet "lemozogni". Semmivel !

Mivel úgy káros, ahogy van.

A sok cukrot és szilárd zsírokat (finomított szénhidrátot, hidrogénezett zsírt) tartalmazó táplálék egyszerűen nem alkalmas emberi fogyasztásra A nagy inzulin-szint emelkedést kiváltó szénhidrátok kényszerítik a szervezetet a bevitt zsír raktározására. A szénhidrátot még el tudod égetni mozgással, de az inzulin teszi a dolgát és zsírt raktároz....ráadásul hosszú távon egy II. típusú cukorbetegség is kinéz neked.

További jó önpusztítást!

2010. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
szerintem nem kell leadnod 10 kg!!! elég 5 kg is! főleg, hogy most nyár van(már nem sokáig) addig használd ki és menj el úszni!!!!
2010. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem rossz kaják, de a muffinokat ki kéne hagyni. Legalábbis lecsökkenteni. Vacsira egyél valami könnyebb kaját, pl. Joghurtot, kefírt, zöldséget. Még délután is mehet valami hasonló étel. Holnap kicsit fogd vissza a kajálást, persze ne koplalj, egyél normális dolgokat.

Amúgy bírom azokat, akik beszólnak mindenkinek. Rajtatok biztos nincs egy deka felesleg és sosem esztek süteményeket vagy olyan ételt, amiben cukor van...Ha meg mégis figyeltek (bár kétlem), akkor sem kéne bunkóskodni.

2010. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Sétálj délután 2-3 órát.
2010. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

sok. és az a baj, hogy rengeteg édesség. pl ha reggelire 2 szelet rozskenyeret csirkemellel és zöldségekkel ettél volna csak akkor tökéletes lenne.

a délelőtti banán is jó lett volna a 2 muffin nélkül.

ebéd is tök jó lett volna a muffinok nélkül.

sajnos ameddig ennyi édességet eszel nem fogsz lefogyni. pont ezeket kéne elhagyni és mellette rendes tápláló kajákat enni.

vacsorára fehérjét egyél és legalább másfél óra kemény edzés kéne hogy ledolgozd a mai napi édességeket.de azt tanácsolom hogy az édességevést korlátozd hetente max 1-2 alkalomra és akkor is keveset. ha fogyni akarsz.

2010. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez sok?? Én éhen maradnék ennyi kajától. Most ebédre egy pizzát ettem, három palacsintát és egy szelet tiramisut. Finom volt :)
2010. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

"Rajtatok biztos nincs egy deka felesleg és sosem esztek süteményeket vagy olyan ételt, amiben cukor van.."


Így van!

2010. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves Amigo!


Azt is odaírtam, ha mégis így van, az még nem jogosít fel senkit arra, hogy bunkó legyen.

2010. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!