Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma. De mit...

Nagyon sokat ettem ma. De mit csinálhatnék!?

Figyelt kérdés

Imádok enni,és nagyon jó étvágyam van,persze nem zabálok,próbálok odafigyelni,hogy mit eszem,de ma nagyon sokat ettem:(

Reggeli:1 db csokis csiga,2 szelet rozsos kenyér(toast),joghurtos vajjal,csirkemell sonkával,paprikával,1 csésze tejeskávé,sima házi tehéntejből,cukor nélkül.

Délelőtt ettem még 1 db banánt,és 2 db banános-csokis muffint.

Ebéd:1 kisebb tányér csirkemell csíkokra vágva,1 szem paradicsommal,és paprikával,utána még ettem 3 db muffint:(

Tudom,hogy ez nagyon sok,ráadásul nem is egészséges,de én nem tudok koplalni.Egyébként 10 kg-t kéne leadnom.Mit mozogjak,hogy leadjam a mai kaját?

16/L


2010. aug. 26. 13:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Fussál este eg ykicsiké, biciklizhetsz is, amennyi hangulatod van, és ha tudsz, ússz egy keveset! Ha lemosod az összes ablakotokat (a keretet is!) azzal biztos lemozgod! És akkor értelmes célra fordítottál ennyi üzemanyagot :)

Vagy tisztítsd ki az összes szőnyeget! Ha csak úgy elmozgod a semmibe, akkor kárba ment az étel. Inkább valami hazsnsra fordítsd!

És holnap meg ehetsz kevésbé tápláló dolgokat, ha akarsz. Tíz kiló nem olyan vészes, ráérsz lassan leadni. Különben is, szünidő van, a suliban úgysem érsz rá majd enni!

Szerintem váljon egészségedre!

É s ha ennyit ettél, lehet, hoyg éhes volták! Talán tegnap túl keveset ettél!

2010. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyébkén az ebéd, az nagyon kevés! Mi ehhez megeszünk két tányér levest, egy karéj kenyeret, egy tál salátát, nem pedig egyszem paradicsomot!!!Mvel semmi köretet sem ettél, ezért a 3 muffin kellett.Ha azt a risz helyett számolod, akkor a desszert helye még üres is. Koplalni nem is szabad! A fogyókúra lényege, hoyg pl. banán helyett inkább almát eszel. É ste a szalonna meg a rántott tarja helyett már mellehusit ettél úgyhogy nagyjából ez jó is! majd holnap a muffin helyettt barackot, vagy 3 kis kocka csokit egyél! És levest enni kell mindenkinek! Kell belőle az ásványi anyag, és hamar jól laksz, ha eszel!
2010. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

Neked még nem mondták, hogy a muffin hízlal, nem fogyaszt? :) 5 darab egy napra? Csokis csigával?

Ha most elkezdesz futni, vasárnapra talán letornázod... :)

És még nem vacsiztál, mi jöhet még?

Ha éhes vagy, egyél rendesen. Nem értem, minek kell "1 szem paradicsom", amiből 1 kiló sem hízlal, ha utána benyomsz 3 muffint.

Nem kell koplalnod, csak egyél normálisan, akkor nem leszel éhes sem.

Így nem fog lemenni a 10 kiló, és igenis vészes a 10 kiló, főleg 16 évesen. Könnyen lesz belőle 15..20.

De abban egyetértek, hogy apránként kell leadni és sporttal. De nem bírsz annyit sportolni, hogy napi 5 muffin és egy csiga lemenjen vele.

2010. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
magasságod? Súlyod?
2010. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Réti bubuzér ***** válasza:
22%
Atyaég, ennyit egy hét alatt se eszek.
2010. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy nem is ettél olyan egetrengetően sokat.De azért menj el futni vagy tornázz.Holnap max kevesebbet eszel.Ésss egyszer egy héten belefér egy ilyen nap.Viszont jobban figyelj a többin.Valszeg kivolt éhezve a szervezeted és azért ettél ennyit.
2010. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Aki meg 1 hét alatt eszik ennyit,ahoz csak gratulálni tudok,hogy koplal,sokkal egészségtelenebb mintha többet ennél.

Elsőnek meg köszönöm,igyekszem ledolgozni:)

2010. aug. 26. 14:17
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyébként 160 cm/60 kg vagyok.
2010. aug. 26. 14:18
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Kalóriában nem vészes. De összeállításában valóban üres és selejtes. Ezt majd úgyis részletezik a hozzáértők.
2010. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem épp elég fehérjét meg itamint ettél, finom is volt, annyi kalória meg nem volt benne. Legfeljebb uzsira meg vacsira több gyümölcsöt egyél. Röpplabdázni mindig lehet, soványan, kövéren, jóllakottan, éhesen! Ötven kiló már sose leszel (remélem) mert nem kislány vagy, hanem lassan fiatal nő. bből két kiló a melled. Ha akarod, hoyg valami formád is legyen, akkor 55-57 kilónál ne hagyd magad lejjebb fogyni szerintem!
2010. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!