Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 nap koplalással mennyit...

9 nap koplalással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Fogytatok már kpolalással? És köbö 9 nap alatt mennyit lehet? Csak az írjon akinek van tapasztalat. Egyébként csak vizet iszom, és ha kivagyok akkor egy gyümölcsöt. Nem álltam eddig mérlegre, tudni szeretném h mire számítsak. 63 kg-ról indulok.
2010. aug. 23. 13:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%
majd rádöbben akkor amikor kihullik a haja elmúlik a mensije és még sorolhatnám tapasztalatból írom egyébként lehet lecseszni, de ha problémák vannak akkor orvoshoz kell fordulni, mert óriási károkat okoz magának egy olyan ember, aki egészséges és koplal ez nem csak szöveg!
2010. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
54%

Szia !

én 14 éves vagyok én próbáltam... nekem -6 kg koplalással 175 cm vagyok és most 58 a cél :D szerintem vágj bele nem veszthetsz semmit

2010. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%

A a hah...nem vesztesz semmit. Naná. Amúgy nekem is hullott a hajam és a körmöm töredezett..Nem vesztesz semmit vázz, pfuj.

A "gyomorfekélyes".

2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
58%

Gratulálok annak a 14 éves csajnak aki azt tanácsolta, hogy vágj bele.

Oké, koplalj végülis fogyhatsz persze, de aztán majd megint elkezdesz enni és akkor dupláját szeded vissza.

Nem értem, hogy a fogyáshoz miért kell koplalni. Rendesen táplálkozni és MOZOGNI kell!!!!!

2010. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%
hogy ennyi lusta ember van. nehéz lenne megemelni a segged és mozogni? akkor nem kéne éheztetned magad. nem írom le a hátrányait mert már sokan megtették, na meg gondolom úgysem hiszed el senkinek. hát csináld csak, de előre szólok hogy ezzel csak egy ördögi körbe kerülsz. mert amit most leadsz az vissza fog jönni aztán megint koplalsz és persze megint hízol.kínkeserves életed lesz, hosszútávon elzsírosodik a tested. és az a poén hogy utána meár kevés kalóriától is hízol. míg normális emberek megehetnek 1600-2000 kalóriát és jól néznek ki ,te majd 1000 kalóriától is hízol és szenvedsz.. majd megnézheted magad 30 éves korodra. egy elhízott lestrapált nő leszel.
2010. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
73%
9 nap koplalás az kb 4-5 kilo én már több mint egy honapja koplalok és legaéább 13 kilot adtam le és nemjönvissza semmi! csak oda kell figyelni hogy ne kezdj el enni nagyon sokat csak óvatosan és persze kezd el sportolni :) mellette és szabad enni is néha én ugy csinálom hogy 5 napig koplalok de azért eszem valamennyit aztén van egy nap kb amikor eszem finomat de odafigyelek és utána megint kezdem én egy hét alatt igy általában másfél-2 kilot tudok leadni :9 sok sikert! remélem segítettem :)
2011. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%

Én napi 200 felülést csinálok +50gugolást+házimunka én is koplalok fojadékot iszok és egy nap mindegy milyen leves egy normál adag tányér leves,és gyümölcs. Használok zsír égető krémet is

. 60kg voltam Amikor teherbe estem 78 kg-al mentem szülni,és mikor hazajöttünk 71kg voltam amióta csinálom kb.5 napja lement 3 kg. Szóval hajrá;-) egy kicsit mozogj rá, ,de egyél egy pici falatot egy harapást egy órába még is tudjon dolgozni a gyomor. ;-)

2013. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ha tudnád az csak víz vagy izom tw szerencsétlen ne csodálkozz ha még rosszabbul fogsz kinézni mert kb csak izom fog lemenii a szír meg még jobban fog rólad lógni:D
2013. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!