Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 nap koplalással mennyit...

9 nap koplalással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Fogytatok már kpolalással? És köbö 9 nap alatt mennyit lehet? Csak az írjon akinek van tapasztalat. Egyébként csak vizet iszom, és ha kivagyok akkor egy gyümölcsöt. Nem álltam eddig mérlegre, tudni szeretném h mire számítsak. 63 kg-ról indulok.
2010. aug. 23. 13:51
1 2 3
 11/28 Harrr ***** válasza:
49%

"Ha 9 napig csak gyümit eszel meg vizet iszol attól semmi bajod nem lesz ,

olyasmi lesz mint egy hosszú tisztítókura. Szerintem 5 kilót veszítenél a súlyodból. Az meg butaság ,hogy utána dupláját hízod vissza,mert nem hízol egy dekát sem vissza ha nem kezdesz el ész nélkül kajálni.Én azt mondom :hajrá !"


Tudod a cigány lova is így volt. Már kezdte megszokni a koplalást, amikor éhen döglött.


Nem hizza vissza? Hahahahahaha. Úgy híztál meg,hogy többet ettél, mint amit lemozogtál, mint amit kellett volna, és ha CSAK arra az étrendre állsz vissza, amit eddig csináltál, visszahizod a dupláját, vagy többet.Hajrá!


Ha pedig étrendet változtatsz a 7 nap után, mi lenne ha a hét nap helyett tennéd? Egyszerűbb lenne, egészségesebb...


Tisztítókúra? Nincs arra az emberi szervezetnek szüksége, megtisztítja ő magát. Egy szintig. Kár tisztító kúrákat csinálni, ha utána ugyan azt eszed, ugyan azt a sokszorosan feldolgozott, túlfinomított szemetet.

2010. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
9 nap koplalással max 2-3 kilót. én tavaly pont 9 napig szinte nem ettem semmit, mert gond volt a gyomrommal. szinte csak teát ittam. 2kiló ment le és amint jobban lettem és tudtam enni vissza is állt a súlyom a normálra. magyarul 9 nap koplalással nem mész semmire.
2010. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%
Így lett gyomorfekélyem....viccen kívűl.
2010. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
100%
És még a bőröd is ronda lesz, arcod beesik. Tényleg inkább sportolj, és/vagy étkezz rendszeresen, egészségesen.
2010. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
Egyél rizst, meg rácson sült husit, meg párolt zöldségeket, meg halat, meg kínai ananászos csirkét. Ezek nem hízlalnak, az tuti.
2010. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok gyümit eszel, attól csak sok lesza gyomorsavad, és a gyümölcsöknek van sok ccukortartalmuk is, ami kb semmire se jó. Szóval gyülmölcsöt lehet, de csak ésszel és mellé mást is.


Tésztát, kenyeret, lisztes dolgokat, zsíros, olajos dolgokat hanyagolni.

2010. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
Leadsz 5 kg-ot, és miután abbahagytad, visszaszedsz 10-et. Hajrá! ;)
2010. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
82%
Minden ember más felépítésű. Erre nem lehet válaszolni. Valaki nem fogy szinte semmit, valaki lead 5-6 kilót. Amúgy baromira egészségtelen a koplalás, és utána a dupláját fogod visszahízni. Ez a szervezet természetes reakciója az éhezésre.
2010. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

nem olvastam végig a komikat..szal én is koplaltam 10 napig és folytatom tovább..Én mondjuk 500 kcalt azért ettem meg teát ittam(zöld)...5kg-ot fogytam és sokat változtam külsőre is:) lehet lepontozni de ez így van...nem egészséges az igaz

17/L

2010. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
23%
utolsó remélem hogy rádöbbensz milyen ostobaságot művelsz.
2010. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!