Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15-20 kg-ot szeretnék fogyni....

15-20 kg-ot szeretnék fogyni. Milyen diétába kezdjek? És mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Én elöször erre a 90 napos diétára gondoltam, de nem tudom mert elég sok negatív tapasztalatot hallottam rola.


Most ezen a "saját magam tervezett" diétán gondolkodom.

Teljesen kivonom az étrendemböl a cukrot,zsírt - zsíros ételeket,üdítöket,édességeket,tejtermékeket,kenyeret lisztes dolgokat.marha, és sertéshúst.És csak gyümölcsöt-zöldséget, és fehérhúsokat eszek, mint pl. hal, csirkahús,pulykahús.És mértékkel eszek,inkább 5-ször, de mindig keveset,Pl. reggeli : valamilyen gyümölcs,és cukornélküli tea,10 órai is lehet ugyan ez, ebéd pedig mikor mit akarok enni, vagy valami fehérhús, vagy zöldségsaláta, uzsonna is valami zöldség, és vacsora ugyan az mint az ebéd csak kevesebb mennyiségben 6 óra elött.És 6után már semmi.És inni is csak vizet, vagy ásványvizet.Napi 30-40 percet sportolok, egyiknap 30-40 perc futás, a másiknap pedig 30-40 bicajozás,aztán másiknap megint 30-40 perc futás.Igy felváltva.

73 cm vagyok. És 86-90 kiló.


Szerintetek ez a diéta hatásos lehet a sporttal együtt?


2010. aug. 21. 00:18
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


ezt találtam ez elébb. Vagy elég ennyi sport is?

2010. aug. 21. 00:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz, amit leírtál, de szénhidrátot ne vond ki teljesen és ilyen drasztikusan. A reggeli nyugodtan lehet egy (vagy két) szelet teljes kiőrlésű kenyér, hozzá felvágott, vagy gyümölcs. Amit leírtál, attól iszonyú éhes leszel egy idő múlva és fel fogod enni a hűtőt.


Amúgy én úgy fogytam 10 kg-ot, hogy mindent ettem, de mindenből csak egy tányérral. (korábban kettővel, hárommal is). És ha megéheztem, csak gyümölcsöt ettem, és 7 után már semmit. (éjfél után szoktam lefeküdni).


5 hónap alatt lement 10 kiló sport nélkül.

2010. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

173 cm vagyok, nem 73.

Elirtam..... xD :)

2010. aug. 21. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:

A szénhidrátot ne vond meg teljesen magadtól, az úgy hülyeség, ahogy van. Lehet enni mindent, csak kevesebbet.

Én úgy adtam le 10 kilót, hogy ettem mindent - disznótoros, brassói, pörkölt is előkerült, sőt, csokit is ettem, szóval semmit nem vontam meg magamtól - csak a mennyiséget csökkentettem. Persze én eleve úgy vagyok, hogy reggel, dél előtt nem tudok enni -, egy-két kávéval el vagyok délig, akkor eszek egy normális adag főtt kaját, este hatkor meg egy kefírt vmi teljes kiőrlésű cuccal, vagy egy sima kiflivel, ha más nincs. Hat után semmit, általában éjjel 1-2-ig vagyok fent.

2010. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nehogy elkezdj futni!!! tönkre vágod az ízületeid, majd akkor fuss, ah -10 kg-nál jársz...most séta, torna, bringa, úszás ;)
2010. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi volt a kommented?


Szívesen.

2010. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!