Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miből es hogyan merítesz...

Miből es hogyan merítesz önbizalmat, amikor egy fogyókúrába/új kezdetbe szeretnél belevágni?

Figyelt kérdés
Mi motivál arra,hogy ne add fel amikor,úgy érzed,hogy már nem megy... es legszívesebben feladnád? :)
2010. aug. 16. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam az vált be hogy csináltam magamról fogyókúra előtt egy képet és kiraktam a hűtőre. Amikor nekiakartam rohanni valami "tiltott" vagy plusz kajáért akkor ránéztem a képre és picit erőt merítettem hogy nem akarok úgy kinézni.

A másik amikor otthon vagyok és nincs senki a lakásban hogy ne gondoljak a kajára rágóztam, hogy mégis legyen valami a számban és ne csoki legyen. Amikor meg van természetesen velük dumálok hogy ne a kajára gondoljak.

Remélem valamit azért segítettem.

2010. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Naná,hogy segitettel, minden apro kis reszlet szamit. Koszi szepen. :)

Varom a tobbi valaszt.

2010. aug. 16. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Én általában ismert nőkről szoktam képeket nézni, olyanokat akiknek bejön az alakja (ilyen playmate típusú nők:D ).

Amúgy meg ha rámtör az éhség, iszok valami ízeset. Például teát (ami persze cukormentes) vagy light colát (mondjuk ezt nem ajánlom, mert amúgy nem egészséges).

2010. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra a diéta egyáltalán nem megterhelő.A gyakori étkezés pontos betartásához,meg időzítőt használok.

Uh a végére Pavlov kutyája leszek:).

2010. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor elővettem a kis csini ruháimat, amibe már nem fértem bele. Ez volt a cél. Ismét beleférni. És össze is jött!:)
2010. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!