Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most akkor hogy van? Miért...

Na most akkor hogy van? Miért izmosodik?

Figyelt kérdés

Egy időbe edzettem a lábamra, szerettem volna ha véknyabb lenne.De ehelyett eléggé izmosodott, így abbahagytam.

Guggolásokat csináltam,napi 10 majd 20. Bicikliztem is.

Futottam. És ahova csak tudtam gyalog mentem.


Akkor hogyan lehetne véknyabb a combom??:-S Nem akarom,hogy izmos legyen, mert hát elég alacsony is vagyok. Csak azt szeretném , ha sokkal véknyabb lenne.:-S


Mit csináltam rosszúl??

Esetleg valami jó tipp??

Lehet, hogy köze van ahhoz, hogy hogy eszek??


18/L


2010. aug. 14. 21:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jó így.:-/ Valahogy megoldom.

Diéta közben nem lehet ugye húst enni,igaz ?

Felsőtestemre pedig hogy lehetne gyúrni? Kondiba nem hiszem, hogy most tudnék menni(drága lehet).

2010. aug. 14. 22:02
 12/18 A kérdező kommentje:

22.02-Most vettem észre, hogy írtál.

Köszönöm, hogy leírtad ezeket!

És a többieknek is köszönöm a válaszokat! :-)

2010. aug. 14. 22:03
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
na jó biztos nem izmos nemtom te mit tartasz izmosnak de tuti nem olyan izmos mint az enyém .kicsit megvastagodod legfeljebb akkor csak biciglizz de amugy inkább legyen izmos egy kicsit mint hogy kövér szóval csak csinálgasd kajálni meg sok gyümölcsöt és rizset egyél halal meg valami hussal .ja és kenyeret keveset egyél vagy inkább neis
2010. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen, megvastagodott valamennyit. Jobb, csak mint ahogy írtam, alacsony vagyok és emiatt nem szeretném ha nagyon izmos legyen. :-S Mert ha magasabb lennék még azt mondom oké.

A kenyeret pedig kár, mert azt szinte mindig szoktam enni.:-D

2010. aug. 14. 22:10
 15/18 anonim válasza:
100%

Szia.Esetleg azt tudod csinálni, ha teljesen le akarod bontani az izmot, hogy KEVESET eszela nap folyamán, tehát koplalsz.ezáltal zsirt fogsz bontani, de emellett kellene akkor néhány gyakorlatot csinálnod.tehát ha a combod elkezd majd visszaesni, akkor valoszinüleg a felsötested is!Szoval azt szinten kell tartanod nap mint nap.ha érted mire célzok.

Elvileg elöször onnan ofgsz "fogyni" ahol a legtöbb van, de igy igazán nemtudom én sem.remélem hogy segithettem!

2010. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Értem.Szóval, ha a combomból is fogyok akkor a felsőtestemből is-szóval arra is kell hogy gyúrjak valamennyit.

A koplalás annyira nem jó ötlet:-) inkább a diéta mellett döntök.

2010. aug. 14. 22:21
 17/18 anonim ***** válasza:

"diéta közben nem lehet húst enni igaz?"OMG!!!

Pont fordítva!Ahogy írták is,emelni kell a fehérjét és csökkenteni a szénhidrátot.

És nem ártana mérned egy testzsír%ot,hogy kiderüljön,hogy most izmos a combod,vagy felesleg van rajta.

2010. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem szó szerint koplalásra értettem csak ugy kb megfelezni azt amit most eszel.;P Vagy amennyit birsz, leadni a kajábol, és csak minöségi kajákat "zabálni" tehát nem össze vissza.(mondja ezt az aki sose figyelt az étrendjére.XD)
2010. aug. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!