Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most akkor hogy van? Miért...

Na most akkor hogy van? Miért izmosodik?

Figyelt kérdés

Egy időbe edzettem a lábamra, szerettem volna ha véknyabb lenne.De ehelyett eléggé izmosodott, így abbahagytam.

Guggolásokat csináltam,napi 10 majd 20. Bicikliztem is.

Futottam. És ahova csak tudtam gyalog mentem.


Akkor hogyan lehetne véknyabb a combom??:-S Nem akarom,hogy izmos legyen, mert hát elég alacsony is vagyok. Csak azt szeretném , ha sokkal véknyabb lenne.:-S


Mit csináltam rosszúl??

Esetleg valami jó tipp??

Lehet, hogy köze van ahhoz, hogy hogy eszek??


18/L


2010. aug. 14. 21:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%
Izmos lábbal jobban tök.n tudod rúgni majd a fiukat!
2010. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Izmos láb nélkül is szerintem :-):-D
2010. aug. 14. 21:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, napi 10 guggolástól hogy lett izmos lábad? :O xD
2010. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De nem ez a célom

Valaki segítsen légyszíves. :-S

2010. aug. 14. 21:36
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem benne van, NAPI 10, majd 20. és növeltem a számot.

És nem 4 napon keresztül csináltam. Mellette meg biciklizés, futás...stb.

2010. aug. 14. 21:37
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
kulcsszó és a megoldás: megfelelő diéta
2010. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs túlsúlyod, akkor végezz nyújtó gyakorlatokat, attól inkább karcsúsodik a combod.
2010. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nyújtásokat szoktam csinálni olykor


És milyen diéta lenne a megfelelő? Még sosem diétáztam. Mondjuk ezzel csak annyi lenne a baj, hogy felül nem vagyok hájas csak a combombál. . . Gondolom diéta közben pedig fogynék is ugye? Bocs, ehhez annyira nem értek:-S

2010. aug. 14. 21:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj az izomtól! Csak azért kérdeztem, mert ahhoz, hogy igazán izmos combod legyen, ennél azért több kell! A futás jó, a biciklit alacsony ellenálláson használd, és igen, a diétával sajnos mindenhonnan olvad a zsír, elképzelhető, hogy felül már túl vékony leszel, és alul még mindig marad rajtad. Ezt mérlegelned kell. talán erősíthetnél kicsit felsőtestre, hogy javíts az arányokon!
2010. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, diétáról meg számtalan kérdés van itt, cukros/lisztes/zsíros ételek elhagyása, sok fehérje (szárnyas, hal, sovány vörös hús, tojás, zsírszegény túró), kevés, de minőségi szénhidrát (zabpehely, rizs, hüvelyesek, durumlisztből készült teljes kiőrlésű tészta és teljes kiőrlésű kenyér). Este ne egyél széndhidrátot, csak fehérjét!
2010. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!