Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futástól tényleg inkább...

A futástól tényleg inkább izmosodik a comb, mint fogy?

Figyelt kérdés

5 éve kézilabdázok . Kicsi koromban kövér voltam, sportolni kezdtem, mostmár inkább izmos vagyok

165 cm és 63-64 kg vagyok, senki nem akarja elhinni h ennyi a súlyom ,mert mindenki 56-58 kg-nak néz

a hasamon már dolgozok, de a felsőcombommal nemtom mit csináljak, nagyon minimális mértékben narancsbőrös,de összeér, máshol nincs bajom magammal

a futást javasolták , de azt is hallottam róla h attól izmosabb lesz


2011. máj. 1. 19:58
 1/6 anonim válasza:
100%
Futással valóban izmosodik.És szerintem örülj neki,hogy izmos,kemény lesz.Combba az még jó.Na és az izomsejt kétszer annyi kalóriát éget,mint a rendes sejt.Tehát ezzel gyorsabban leadod a zsírt,és ha simán fogyozól,akkor peggyhüdt combod lesz.Mondjuk a narancsbőr ellen az étkezéseddel is sokat rásegíthetsz.
2011. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

narancsbőrrel nincs problémám mert nem eszek sokat, ha vmit megkívánok,eszek belőle,de mértékkel

a combom belső felén van inkább felesleg,az gondolom zsír mert nem olyan kemény mint a külső oldala ahol izom van

ha elkezdek még többet futni,akkor kisebb lesz de izmos? vagy ekkora marad ,de izmos?

2011. máj. 1. 20:05
 3/6 anonim válasza:
100%
ha futsz,akkor kisebb,mert csak égeted a zsírt.nagyobb akkor lesz,ha gépeken súlyokkal erősíted az izmaidat.
2011. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy a futástól a combról leszalad a háj. :) Nekem legalábbis vékonyabb, de mégis izmosabb lett tőle. Sok sikert és kitartást! :)
2011. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)))
2011. máj. 1. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
fogy!!
2011. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!