Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy folytassam tovább, h...

Hogy folytassam tovább, h elérjem az álom súlyomat?

Figyelt kérdés
Szóval.Kb másfél hónapja kezdtem a fogyókúrát szülés után 6 hónappal.65 kg eddig lefogytam 5 kg.Annyit változtattam h nem eszek fehér kenyeret,kevesebb cukror,édességet,nasit.főétel ugyanazt eszem amit a páromnak is fözök csak kevesebbet.arra gondoltam h az egyik kajámat gyümölcsre váltanám.csak azt nem tudom h a reggeli vagy a vacsora legyen az.mert jó lenne tovabb még legalább 5 kg fogyni de tudom h ezzel fogok jobban megszenvedni ez fog a legnehezzebben lemenni rólam.jaaa mellette hetente 3-4-szer 20 percet biciglizek.meg néha rékázok..vagy esetleg tudna vki mást is tanácsolni.csak ne azt h fözzek magamra külön mert az nem menne h 3 emberre fözzek mást nem csinálnék mint egész nap csak a konyhában laviroznék és ezt egy fogzos "Tündér"mellett nem menne....köszönöm a segítséget
2010. aug. 12. 16:20
 1/3 anonim válasza:
Szia! Már nem szopiztok? Nem írtad, hogy mennyi idő alatt ment le az 5 kg. Szerintem az egyik héten a reggeli legyen gyümi a következőn pedig a vacsi. Akkor te is láthatod, hogy melyik jön be. 2 gyerekes anyuka
2010. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia..igaz,en ffi vagyok,de a sulyom 110 volt a 178 cm -hez kepest.ugyanazt eszem amit eddig,semmi kulombseget nem teszek,csak reggelente kocogok egy orat,biciklizek, e sokat uszok az oceanba.bocsanat a helyesirasi hibakert,20 eve nem elek magyarba.colombiaba elek,elotte spañolorszagban eltem.itt rizst rizzsel eszunk es melle sok sok marha hust.nekem bejott a futas,98 kg nekem megfelelo,mert eloszlik es nem haj a folosleg hanem hus....
2010. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha nem szoptatsz, esetleg rásegíthetsz valamilyen zsírmegkötő tablettával.

Én az XLS-t próbáltam, bár én meg tudtam oldani a magamnak főzést, meg mozogtam is, így nem tudom, mennyiben hatott az is. (6 kiló három és fél hónap alatt.)

2010. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!