Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168cm magas nonek hany kg...

168cm magas nonek hany kg kellene lennie hogy vekony legyen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem 55 körül, de mindenkinek mást jelent a vékony és persze számít a csontozat meg az izomzat, mert lehet egy sportos, izmos lány 60 kg mellett is mondjuk még vékony lesz, míg aki életében nem sportolt azon meg látszódni fog néhány plusz kiló
2020. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Ez abszolút függ a csontozattól a testalkattól stb.

168 cm vagyok és 74 kilósan is vékony voltam.

Olyan sovány lett az arcom is,hogy már megszóltak :(

2020. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Ha csupa izom, akkor 75-78-ig is felmehet, ha átlagos, akkor max. 68. Szerintem. 58-68 között. Az 55 inkább anorexia felé hajlik szerintem.
2020. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Én pont ilyen magas vagyok, 58 kiló, - és általában vékonynak mondanak. Én tök átlagosnak érzem magam. :)
2020. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Én 167 cmrel 65kg vagyok

Nem vagyok sovány de azért még vékony

2020. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

58-68....pirosozzatok csak! :D 3-dik voltam....aztán kiderül, hogy az 58 vékony, meg a 65 is.... A kérdező nem girhest mondott!

Emlékeim szerint nagy átlagban a magasság centiben mínusz 100-110 a normális testalkat, - ami vékonyat jelent. Sportolónál, mivel az izom nehezebb, mint a zsír, bizony a mínusz kilencven is benne van a pakliban!

A 2-es válaszolót is mindenki nagyon ismeri! :DDDDD

Eddig nem kacagni jártam a gyakorira, de úgy látom, hogy a fogyókúra szekció hozzászólói egy az egyben a humor oldalt hivatottak pótolni.

2020. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
168cm vagyok, 48-50kg között mozog a súlyom. Nagyon sovány vagyok, az arcom be van esve, mintha éheznék. Sajnos én a másik véglet vagyok, én hízni vagyok képtelen, nem fogyni.
2020. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

7

Egy pajzsmirigykivizsgálást megérne a dolog. Pulzusszámod rendben?

2020. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
7 Bocs, hogy legirheseztelek a 6-os hozzászólásomban. Van, aki beteg és van, aki hánytatja magát - a girhes jelzőt szeretném csak és kizárólag az utóbbiakra korlátozni.
2020. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Én ilyen magas vagyok pont és 52-53 kg. Vékony vagyok, de közel sem girhes vagy anorexiás, nem állnak ki a csonjaim, még csak modell alkatom sincs, annyira nem vagyok vékony. Teljesen normális és egészséges súlyom van magamhoz képest. (És ez nem hánytatás vagy fogyókúra eredménye, évek óta stagnál a súlyom és normál, egészséges étkezés mellett vagyok ennyi.) Nem csak az lehet ám sértő, ha lekövérezel valakit, hanem a fordítottja is.

Egyszer betegség miatt nem nagyon tudtam enni, akkor lefogytam 48 kilóra, nekem akkor mondták páran, hogy ez már túl vékony, de még akkor se néztem ki anorexiásnak, szóval az 55 kilóra ezt mondani erős túlzás, az teljesen normális ilyen magassághoz.

Természetesen testalkat és izomtömeg kérdése is, de egy átlag, nem sportoló, 168 cm-s nő a saját és ismerőseim súlyából kiindulva kb. 60 kiló alatt vékony (ha izmos, akkor nyilván lehet akár többel is az).

2020. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!