Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap jarni fogok...

Kerdesekkel teli kérdése:

Ha mindennap jarni fogok edzoterembe (naponta par orat), de az etrendem nem szeretnem gyokeresen megvaltoztatni, ugyis lefogyhatok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha eddig napi 3000 kalóriát betoltál, és csak híztál, akkor az edzés nem lesz elég, sőt. Ha az eddigi étrended mellett tartani tudtad a súlyodat, akkor a mindennapos edzés által deficitbe kerülsz, és fogyni fogsz.
2020. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogsz bírni napi pár órát.
2020. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2??
2020. szept. 26. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A kettes arra gondol, hogy ha eddig nem sportoltál rendszeresen, akkor nem fogod bírni elsőre a napi pár óra edzést a teremben.


Ha viszont eddig is sportoltál, csak kevesebbet, akkor még kisebb eséllyel fogsz tudni fogyni, ha az étkezéseden nem reformálsz, hiszen még kevesebb lesz arányaiban a pluszban elégetett kalória.


De amúgy lényegesen többet tudnánk segíteni, ha írnál súly, magasság, kor, nem adatokat, illetve, hogy milyen ételeket, hány kalóriát fogyasztasz naponta, valamint, hogy konkrétan mit sportolsz most, és mit tervezel a jövőben.

2020. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat ha rendesen edzel, nem csak a gepen ulve nyomkodod a telot par orat, akkor kerlem, hogy par orat edzessel kibirnal. En jarok napi szinten vagy sulyzozni, vagy kardiozni es 1-1.5 orat bírok, de nem viszek be magammal telot, es nem uldogelek.
2020. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Az igazsag az, hogy tavasszal, mikor bejott ez a "home office" mizeria, es arra voltam kenyszerulve, hogy 0-24be itthon kellett lennem, mert nem is lehetett hova eljarnom..

a zabalas lett a hobbim, es csak heveresztem..ebbol adodan kis ido alatt felszaladt ram 15kg plussz..

Eddig is volt rajtam felesleg, de jol ereztem magam a boromben, de ez a mostani allapot mar szornyu, az allokepessegem is gyatra lett, pedig eddig jol birtam a fizikai megterhelest..

165cm/80kg....

21/N

2020. szept. 27. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont első körben le kéne állnod a féktelen zabálással, és visszaállni a korábbi étrendedre, és amellett elkezdeni először lájtosan sportolgatni, aztán ahogy fejlődsz lehet többet és többet. Csak a sport itt nem fog önmagában segíteni, és ahogy írod, korábban is volt rajtad felesleg (bár nem sok), így még ha abból is dolgoznál, akkor valószínűleg az eredeti étrended is korrekcióra fog szorulni.

Fejben dől el minden. Heverészés és zaba helyett nézegess youtube-on edzős videókat, és állíts össze magadnak valamilyen gyakorlatsort, akár otthonra is. :)

2020. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először rendes kaja, aztán rendes kaja és kis mozgás, aztán rendes kaja és sok mozgás. Nem egy hét alatt híztál, fogyni se ilyen gyorsan akarj. Tudom megnézted a neten, három óra a teremben mondjuk ekkora súllyal 1500 kalória égetést jelentene ami mellett alig kell kevesebbet enni és 4 hét alatt lehet fogyni 8-10 kilót.. csak nem igaz. Tudom, én is beleestem anno. Nem fogod bírni fizikailag, hát most írtad hogy gyatra az állóképességed. Fél óra gyors pados séta után ott fogsz csatákosan kapkodni levegőért mint a partra vetett hal aki mindjárt megpusztul és akkor égettél 3-400 kalóriát amit be is pusztítasz utána otthon mert az edzésre extra éhes leszel és különben is rosszul is lettél le is esett kicsit a cukrod..

NEM BÁNTÁS!! Saját magam korai időszakáról is írtam.

Türelem és sok utána olvasás. Menni fog az, csak ne kinyírni akard magad rögtön az elején

2020. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!