Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 65 kilogramrol indultam ....

65 kilogramrol indultam . Sajnos 2.5 ev alatt felszedtem 7 kg pluszot. Mit tegyek hogy fogyak le ?

Figyelt kérdés

Most ra vettem magam hogy ettol lassan meg kellene szabadulnom . Minden nap 40 percet setalok , 30-50 percet szobabiciklizem , a kenyeret teljesen kiiktattam az etrendembol

Reggelire altalaban egy kavet fogyasztok , kis hust es zoldseget .

Ebedre altalaban fott kajat azt is kis mennyisegben

Vacsorara egy paradicsom+ egy paprika + kis parizsi osszevagva.

Ha kesobb megehezem ugy 20.00 oraig el eszem egy jaurtot muzli szelettel

szerintetek ez az etrend jo a fogyashoz ?


2020. szept. 22. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon kevésnek tűnik. Nem érdemes ennyire megszorítóan étkezned. Számold ki a kalória szükségleted, és olyan szokásokat alakíts ki, amit hosszú távon tudsz tartani. A 7kg lefogyása nem nehéz, de azt megtartani sokkal nehezebb, ahogy elkezdesz normálisan enni vissza fog jönni.
2020. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem ártana egy kis ideig számolnod a kalóriákat, nehogy koplalás legyen a vége. Simán beleférhet egy normális ebéd is. Vacsorára ehetnél tojást vagy túrót a párizsi helyett, laktatóbb és egészségesebb is. Bolti müzliszelet helyett pedig inkább saját készítésű zabkását vagy natúr (cukormentes) müzlit.
2020. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég kevésnek tűnik. Nem kell koplalni. Meg semmit se teljesen kiiktatni.

Azt kéne tudni, hogy mitől jött fel ez a 7 kiló, és azokra odafigyelni.

2020. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Este ne egyél annyi cukrot, a mozgás jó, próbálj arra jobban fókuszálni, amiket csinálsz, lehet egy picit intenzívebben. A kajából inkább egyél sokat de jó minőségűt, kalória kalkulátorban számold ki mennyi a napi adagot. Megkérdezhetem hány éves vagy? Kitartást és sok sikert kívánok!
2020. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

24 eves no

165 cm magas 71.8 kg

2020. szept. 22. 11:09
 6/8 Pekka ***** válasza:
25%
A 40 perc séta kevés. Futással, kocogással is csak 40 perc után indul be a zsírégetés. Ha mindenképp sétálni akarsz, akkor minimum 2 órát, de egyszerűbb és hatékonyabb, ha 1 órát kocogsz. És még koplalnod sem kell.
2020. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pekka ***** válasza:
0%
Milyen jó, hogy a semmitmondó általános válaszok kb. 80%-osak, a leírt konkrét példám meg 25%. Csak jelzem, hogy ezzel a módszerrel fogytam 14 kg-ot fél év alatt(és meg is tartottam a súlyom). Kalóriát sem kell számolni, bármit ehetsz, csak kicsit kevesebbet a megszokottnál, és mozogj mindig kicsivel többet mint eddig. Ennyire egyszerű.
2020. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Nem, nem ilyen egyszerű. Ha mindenki lefogyna, aki sokat fut/mozog, ő se lenne elhízva (maratonfutó): [link]

Jó dolog a mozgás, de ha 40 percet tud sétálni, akkor az is jó. Fogyás szempontjából az étrend (mit és mennyit eszel) sokkal fontosabb, mint a mozgás mennyisége. A "bármit ehetsz, csak kicsit kevesebbet a megszokottnál" nem biztos, hogy célravezető, ha valaki alapból duplaannyit eszik, mint amennyit a szervezete fel tud használni, tápanyagszegény, de kalóriadús ételekből.

2020. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!