Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt menne le?...

Mennyi idő alatt menne le? Egyéb jótanács? (:

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 168cm, 68kg. Nem a legelhízottab kategória, de azért bőven lenne mit leadnom.


Arra gondoltam, hogy csinálom Rubint Réka 20 perc önmagadért videóit, minden másnap megcsinálok 2x20 percet. Ezenkívül kevesebbet eszek, édességet, üdítőket kizárom. Ha lesz időm, hetente 1x-2x eljárok futni, kb háromnegyed órát. Viszont a kenyereket, lisztet, nem tudom lecserélni egészségesebbre, mert itthon csak én ennék ilyet, mindegy is, a lényeg, hogy NEM. Persze megpróbálok majd kevesebbet enni az ilyen szénhidrátos dolgokból is, mint minden másból. Ezen kívül sokszor ennék kevesebbet (nem koplalnék azért) és este 6 után nem ennék.


Olyan 58-60kilóra szeretnék lefogyni. Ez így kb mennyi idő alatt sikerülhet?


Előre is köszi! (((:


2010. aug. 6. 11:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, de mint írtam KENYERET, meg ilyeneket eszek, majd ugyan mértékkel, de nem tudom kizárni.
2010. aug. 9. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!