Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék önsanyargatás...

Hogyan tudnék önsanyargatás nélkül legeredményesebben fogyni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, 166 cm és 68 kg. Tudom hogy sok és szeretnék kicsit fogyni. Kb mennyit kellene? És hogyan tudnék koplalás nélkül eredményt elérni? Futásra gondoltam és a suliban fogok járni kosáredzésre meg szeretnék még salsázni vagy hipp-hopp-ozni, vagy mindet. Ez elég lenne?

Még ugye kevesebb csoki meg édesség meg ilyenek.


2010. júl. 30. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
elég + nassolni gyümölcs csoki helyett ;)
2010. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Olvass utána a szálkásító diétának. (!!!!!!!!!)

Fontos a tápanyagok mennyisége, tápanyagtartalma, és kcal tartalma. EZ TUTI TIPP mindenkinek, rajtad múlik, hogy utánanézel-e.

2010. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
57%

Szia. Az a lényeg, hogy reggel egyél szénhidrátot, délben egy kis salátát vagy főzeléket hússal és 2 óra után már csak fehérjét egyél. Ezzel a módszerrel 10 kg-ot fogytam idáig. Na persze a mozgás sem egy utolsó dolog.

Sok sikert a diétához! :) 15/F

2010. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
utolsó ez egy hülyeség
2010. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Miért lenne hülyeség? Ha annyira tudod akkor írj olyat ami hasznos, nem leszólni a másikat két szóval.-.-"
2010. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem hülyeség!!

én is így fogytam eddig 10 kilot

reggeli szénhidrát mindig megvolt (2 szelet tk kenyér)+zöldség+sajt, felvágott

tízórai gyümölcs

ebéd:szénhidárt+fehérje+zöldség, leves, főzelék

uzsi:alma

vacsora: már csak fehérje és zöldség

2010. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jol latod,hogy az edessegbol kell visszavenned,mert sosem a rendes kaja hizlal hanem a nassolas.de ezek is kellenek idonkent,csak egy keves,es ha lehet akkor delelott v ebed utan egy keves desszertnek (nem minden nap)tok jo hogy ilyen kedvvel akarsz egyszerre mindent csinalni!probald ki es ami tetszik azt csinald. szerintem is celravezeto az,ha delelott eszel szenhidratot,es delutan-este boven eleg a feherje.probalj meg kialakitani egy kiegyensulyozott taplalkozast,vegul is a szervezetnek (a te korodban kulonosen)mindenre szuksege van. bar feher kenyer helyett egyel teljes kiorlesu lisztbol keszultet,sult krumplit es csipszet csak nagyon ritkan.
2010. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!