Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy 168/80...

Hogy lehet az, hogy 168/80 vagyok, és ha valaki megtudja akkor utána elcsodálkozik, mert mindenki 65-70 kg-nak tippel?

Figyelt kérdés

Én tudom,hogy van rajtam elég sok felesleg,és mostmár egy pár hete figyelek is rá,de mikor még "csak" 70 kg voltam akkor is mindenki 55-60-nak tippelt.Ez miért lehet?

19/L


2010. júl. 21. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
arányosan oszlik el rajtad. én is így voltam , nekem is a védőnő megjegyezte anno ,hogy nem is látszik rajtam , hogy mennyi vagyok :) meg az is lehet ,hogy izmosabb vagy, nem az a csúnya hájas. és az izom nehezebb mint a háj.
2010. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, hogy nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok, csak én most még sportolni is elkezdtem, és izmosodtam, és ugye az izom nehezebb mint a zsír :) szerintem ez a jobb... én láttam már olyat h kevesebb, de többnek néz ki...
2010. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Igaza van az előttem lévőnek, arányosan oszlik el rajtad. A páromon is mindig csodálkoznak, mert kb 95 kg-nak nézik, pedig kb 110. Mondjuk hozzáteszem, hogy 190 cm magas.
2010. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!