Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hasmenésem van, és úgy...

Ha hasmenésem van, és úgy megeszem napi 3 szendvicset, meg valami gyümölcsöt, és zöldteát vedelek, (nyírfacukorral, ami hashajtó) akkor stagnálhat a súlyom?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2010. júl. 14. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ha hasmenésed van kekszet meg főtt krumplit egyél...
2010. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De fogyni akarok, ezért eszem nyírfacukrot, mert az hashajtó. Már két hónapja stagnál a súlyom, szerettem volna még 2 kilót leadni, és emiatt frusztrált is vagyok :S Ezért szoktam rá a hashajtózásra, és a lehető legkevesebb ételre. De akkor majd annyi, hogy napi 10 szem háztartási keksz, nyírfacukros teával, és talán lemegy a két kiló...Aztán edzés...
2010. júl. 14. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon egészségtelen módja a fogyózának.Csak kimeríted,tönkreteszed a szervezeted.
2010. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(ez remélem csak valami kamu. de sajnos elhiszem, hogy igaz.)


arra nem gondoltál, hogy ha nem eszel semmit, akkor nem tud mi kijönni a szervezetedből? vagy mégis mit akarsz kifosni? egyáltalán hány kg vagy és hány centi?


amúgy nyugodtan hashajtózd magad, szerintem holnap esetleg szűz teát is vegyél a boltba, attól majd egész nap a wc-n ülsz. máris várom az egészség témakörben a következő kérdésedet, a hamarosan már nem működő májadról, meg gyomorpanaszaidról. de ha még sokat hashajtózod magad, az aranyered is szépen kijön.

2010. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szűzteától semmi bajom, egyszerű zöldtea fantázianévvel. Amúgy 153 cm vagyok, és 46 kg szeretnék lenni. Nagyon nehezen megyeget, amúgy pedig eszem, mint ma is, 3 szelet kenyeret. Szóval van minek kijönnie.
2010. júl. 15. 01:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Te azt gondolod, h megeszel 3 szelet kenyeret és kész meg van oldva van minek kijönnie?????? Akkor nagyon buta vagy! Egyél egy nap ötször pici adagokat most nem fogom leírni, mert ha vennéd a fáradtságot bármelyik kérdésnél le van írva, h kell táplálkozni! Ne legyél már buta és ne készítsd ki a gyomrodat! Hidd el az egyik barátnőm több, mint másfél évig koplalt most meg gyomorfekélye van! Te is ezt akarod???? Egyszerűen nem értem, h egészséges emberek, miért fordulnak saját maguk ellen!
2010. júl. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

istenem. de beteg vagy (AGYILAG!)

én egy hirtelen ötlettől vezérelve ittam csak tegnap mályvateát, mert kiváncsi voltam hogy tényleg hatásos-e.. hát hajnalban már felébredtem mer 3 órán át görcsben állt a hasam, utána persze goo wc.. hát INKÁBB NEM FOGYOK "KÖNNYEN", MINTSEM ÍGY SZENVEDNI.. ennyit nem ér. mostmár tényleg elmebetegnek tudom csak tartani a hashajtózókat.

2010. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy vannak emberek, akik az amúgy egészséges dolgokat is képesek maguk ellen fordítani


a nyírfacukor NEM hashajtó, csak ilyen hatása van, és csak arra, aki nincs hozzászokva, tehát max. 1 hét, és kilószámra zabálhatod, már csak hízni fogsz tőle


de ennyi erővel nyugodtan gyilkold maga hashajtó gyógyszerrel is, az eredmény ugyanaz lesz - kiszáradás, főleg ilyen melegben, kórház (ha kiderül, hogy csináltad, pszichiátria), hosszú távon tönkrement belek


sok sikert hozzá, csak azt nem értem, miért utálod magad ennyire

lefogyni szeretettel is le lehet, hogy azt adod a szervezetednek, amire igazán szüksége van

2010. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!