Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bődületes hibát követtem el,...

Bődületes hibát követtem el, sokba fog kerülni?

Figyelt kérdés
Szóval ma jöttem rá, hogy tegnap mit csináltam. Sajnos annyira foglalt és szétszórt voltam egész nap, hogy éjszaka 11 körül jöttem rá, hogy nem ettem csak 1000 kalóriát és ameddig elkészitettem a zöldborsót egy kis natúr joghurttal, már 12 volt(éjszaka) ! És az egész evés 00:00 és 00:20 között történt, tehát ez azt jelenti, hogy az a kaja amit megettem, az mának számitott igazából ? Úgy akartam, hogy ez a késői vacsora meglegyen, de a tegnaphoz számolva, akkor ez most melyik napra esett ? Ma vagy tegnapra ?
2010. júl. 13. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy vagy hülye vagy?
2010. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hülye vagy, hogy az már fáj.
2010. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
omg
2010. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
istenem, áld meg ésszel a sok iq fightert itt a gyik fogyókúra rovatában! ámen.
2010. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Oké, egyetértek, tényleg hülyeség az egész

Pedig én nem vagyok egy jövőbeli anorex-jelölt, ezt garantálom, de sokszor bolhából elefántot.....


Tudom, hogy most arra gondoltok " Úristen, ez a csaj komplett idióta ", engem nem érdekel, csak megkérlek legalább valaki válaszoljon a kérdésre, úgyis csak 1x egy félévben fárasztlak titeket ilyen IQ betyár kérdésekkel

2010. júl. 13. 23:36
 6/16 anonim válasza:
Sztem veheted ezt tegnapnak mivel cs ez után aludtál el akk pihent a tested meg ienek szal sztem ez még tnapra van jóváirva a tested s zámára
2010. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerinted a gyomrodban ketyeg egy óra, ami nézi hogy azt a kaját mikor vitted be és melyik nap használja fel?? a kajamennyiséget napra mint 24 órát, úgy számolj, nem úgy mint hétfő-kedd..
2010. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval, ha tegnap reggel 8-kor keltem akkor amit ma reggel 8-ig megettem az mind a tegnaphoz tartozik ? Bocsi, tudom, hogy megint hülye vagyok...
2010. júl. 13. 23:46
 9/16 anonim ***** válasza:
inkább számold akkor keléstől lefekvésig
2010. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Tök mindegy, a fogyasztott kajamennyiség hosszú távon számít. Ha mondjuk a héten össz annyit ettél mint kellett volna, akkor majdnem mindegy hogy milyen elosztásban. Csak ki lenne az az elborult, aki hetente számolja a kalóriákat...? Naponta egyszerűbb. De nincs kőbe vésve. Egyébként is én vigyáznék minden ilyen "kőkemény" jellegű diétával, de ez már más tészta.

De ilyesmit tényleg ne fújj fel nagyon, annyit nem ér az egész!

2010. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!