Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minél jobban,...

Hogyan tudnék minél jobban, tartósabban lefogyani?

Figyelt kérdés

173 centi vagyok és 59-60 kiló. Nekem ebből az állapotból elegem van, nem szeretem magamat. Mindenképpen le akarok fogyni 50 kilóig, az már csak bónusz, ha még annál is tovább.

Leginkább a karomra raktározódik a zsír, meg a hasamon is vannak zsírpárnák, redők ha úgy ülök.. combom meg naracsbőrös. Sajnos seggem és mellem is van..

Pár napja azt csinálom hogy sok gyümölcsöt eszem, sok vizet iszom, és kevés adagokat eszem.

Valaki tudna valami módszert amivel szupervékony lehetnék hosszútavon? Nagyon sokat dobna a hozzáállásomon. Köszönöm.

23/N



2019. aug. 5. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
lefogynit akartam irni, csak meleg van es faj a fejem😂😂
2019. aug. 5. 16:14
 2/6 anonim válasza:
Figyelj arra, hogy annyi energiát vigyél be a szervezetedbe, amennyit le is mozogsz. Remélem ezzel tudtam segíteni:D
2019. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint te skinny fat vagy. En ilyen magassaggal 67 kg-osan nem vagyok narancsbőrös, nincsenek zsírpárnáim. Normális fehérjében gazdag étrendet kéne tartani, nem diétázni.

Nem irtad, hogy edzel-e valamit, de ha nem mindenképp kezdj el,sokat segít a narancsbőr eltűntetésében, főleg az erősítő edzésekre fókuszálj

2019. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen adatokkal nincs is túlsúlyod, na mindegy...

Ha hatékony módszert akarsz, vissza kell szorítani a szénhidtàtot, àltalànosan napi 80-85 gramm körüli mennyiségre, több zsír és több fehérje mellé, rendszeres mozgàs, szerintem neked fél évnél több nem kéne és lefogynàl. De inkàbb izmokat kéne felszedni, formàsodnod kellene HA nem tetszik a tested, nem fogpiszkàlóra fogyni. Attól nem fogsz jól kinézni ha csontra lefogysz.

Igazàból nekem komoly feleslegem van, többek közt ezért vàlasztottam ezt a módszert. Nem tudom mennyire működik magassàg/normàlis testsúly aràny esetében.

2019. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szupervékony hosszútávon? Ne kezeltesd az anorexiádat (igen, ilyen gondolkodással, már az vagy), s az leszel! De ott vannak az anyagcsere betegségek, emésztőszervi elváltozások stb. Ha hiányzik a beleid egy része, akkor nem is lesz jó a tápanyag-felszívódásod, így fogyni fogsz.
2019. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked egyeltalán nem fogyni kéne hanem formálódni... Edzéssel.. Mi értelme ha egy szottyadt 50 kg-os leszel m
2019. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!