Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minél gyorsabban...

Hogyan tudnék minél gyorsabban javítani rajta? (kép)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat fogytam, és még mindig van rajtam 5 kiló plusz, ami főként a fenekemen és a combomon van. A combom van siralmas állapotban leginkább. Nagyon lötyög és hájas. A bőröm is laza.

A kérdésem, hogy konkrétan melyik sporttal vagy gyakorlatokkal tudnám javítani a kinézetét. Van bármi mód, hogy ne legyen ilyen lötyögős? Félek hogy ezen már csak a plasztika segíthet, de azt nem szeretném. Már túl vagyok egy hasplasztikán, hogy a combom is megműttessem az nem hiányzik nekem. Van remény, hogy jóval feszesebb legyen, ha ráedzek?

[link]


2018. jún. 26. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. jún. 26. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl gyorsan fogytál. Össze kéne szedjél egy kis izmot. Folyadékot mennyit iszol?
2018. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt gyors a fogyásom, másfél-két év alatt ment le kb 40 kiló. Igyekszem sok vizet inni, de tudom még többet kéne.
2018. jún. 26. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Melyik mozgásformával tudnék izmot építeni oda?
2018. jún. 26. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Izomépítésre a súlyzós edzés legalkalmasabb. Ezt persze meg kell támogatni a táplálkozással. Itt böngéssz:


[link]

2018. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bőrfeszesítő krém sem ártana. Én a striámat kókuszolaj+aloevera zselé krémmel tüntettem el. 2 hónap alatt szép feszes volt a bőröm.
2018. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ejha.

Na szóval, nem akarom elkiabálni, de nem olyan reménytelen ez.

Tavaly én is ezzel szembesültem, azt hittem már túl vagyok a fogyás nehezén és akkor egy nap ahogy ültem otthon és felhúztam a térdem láttam, hogy a combom belső fele kis túlzással szétfolyik rajtam.

Eléggé pánikba estem hogy ez már örökké ilyen lesz.

Igazából totál nem hittem benne, de elkezdtem biciklizni.

Emlékszem lemértem centivel a combom is és a derekam, hogy tudjam követni a feszesedést, és az első két hétben rá sem néztem többet.

A két hét letelte után a hasamról 3 centi hiányzott, a combomról meg olyan sok 10+ centi, hogy azt mondtam, ezt tuti elmértem, mert nem létezik hogy ennyivel kisebb legyen.

Őszintén ma sem tudom, bár akkor elvégeztem a korábbi térdfelhúzásos dolgot, és ránézésre láttam, hogy már közel sem olyan brutális a helyzet, legalább 50 százalékot javult.

Nem túlzok!

Igaz ami igaz, előtte nem mozogtam szinte semmit, volt honnan javulnia, utána viszont rengeteget.

A combom elég szépen kiizmosodott, de ami a legjobban esett, hogy a belső fele a hajlatoknál is rendbe jött. ami amúgy szinte éppen olyan volt mint neked, és amiről azt hittem ezen a területen lehetetlen feszesíteni.

Gondolom adná magát a kérdés, hogy esetemben mennyi volt ez a biciklizés, én fix területen mentem nap mint nap, főképp kardió mozgásformában, ma már azt gondolom ez hülyeség volt, egy közepes egyenletes tempóval is remekül lehet feszesíteni.

Legalábbis szerintem.

Amit utólag mindenképp hozzátennék, hogy én nagyon drasztikusan álltam neki a feszesítésnek, szerintem ez is hülyeség, illetve sok vizet ittam mellé.

Ha minden igaz 17km-t tekertem minden nap, de szerintem ennél kevesebbel is megy.

Sok sikert!

2018. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Majdnem elfelejtettem, a legkritikusabb területeket idővel bekentem lóbalzsammal tekerés előtt, hogy fokozzam a vérbőséget ezáltal növelve a feszesedést.

De az első eredmények megvoltak lóbalzsam nélkül is, szóval az csak javíthat rajta.

Sajnos nekem kb másfél hónap tekerés után abba kellett hagynom más okok miatt, többek között jött a tél + elutazás, szóval azóta sem lett ez még befejezve, így nem tudom meddig lehet tökéletesíteni, de ma már nyoma sincs annak a túlfeszített harisnyaszerű bőrnek azon a területen.

Ehelyett egészen szép egészséges benyomása van, bár nem tűnt el nyomtalanul, meg azért vannak ott még zsírpárnák, de úgy 70-80 százalékot javult tavaly óta, és lett volna ez sokkal jobb is. Szerintem ha nem visszük túlzásba, 4 hónap alatt fel lehet ezt számolni, az ötödikre meg olyan lesz, mintha soha még csak hasonló probléma sem lett volna.

2018. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, és még annyit, elnézve a képeket (most alaposabban szemügyre vettem), nekem tökéletesen ilyen volt. sőt a hajlat körül 8 centis sugárban még sokkal véknyabb és gyengébb, lógósabb.

Fog ez menni, nem szabad megijedni tőle.

Amibe én még beleestem, hogy az első két hét mesés eredményei után azt vártam, hogy minden második hétre ugyanekkorát fog javulni, nos nem. A hasamnál a 3 centi volt az első két hét eredménye, a második kettőjé meg 1,7 körül.

Szóval idővel csökken, de akkor is fantasztikusan alakult.

2018. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!