Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leadtam a túlsúlyom nagy...

Leadtam a túlsúlyom nagy részét, most 76kg vagyok. Ezzel a súllyal már futhatok?

Figyelt kérdés
Ugye nagy súllyal nem szabad. Januárban még 100kg voltam, azóta fogytam le 76-ra. Eddig gyorsan sétáltam futópadon+bicikliztem, kb 1 hete a gyaloglást futásra váltottam. Az egyik bokám eléggé fáj tőle, nem tudom hogy csak azért mert szokatlan még, vagy még mindig túl nehéz vagyok a futáshoz. Egyébként 172cm vagyok és lány, 20 éves. Legalább még egy 10kg-t szeretnék leadni, de ezzel a súllyal nem gond ha futok szerintetek? Egyébként rendes futópályán futok, salak vagy mi az:) Szóval nem betonon. Viszont futócipőm egyelőre nincs, egy sima sportcipőben szoktam.
2010. júl. 12. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, lassan , fokozatosan futhatsz, az a legjobb sport a fogyáshoz. Én felváltva szoktam sétálni, és kocogni, és mindig növelem a kocogás idejét. A futócipő viszont hasznos lenne, jobban védi az izületeket!
2010. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ennyi centi vagyok ennyi kiló voltam pár hónapja /hete... elkezdtem futni nekem is fájt a bokám de már nem.. edzeni kell aztis.. sétáltam az elején sokat pipiskedve meg pipiskedve áltam majd le és fel le és ezt jópárszor.. a bokádat rendesen erősíti és bírni fogja a strapát a cipődbe meg legalább 1 lúdtalp betétet tegyél én is azzal kezdtem és jobb, már van futós cipőm pont nike-s és 12ezerért vettem tudod azsem kevés de am ahogy megvettem nemsokra rá láttam eredeti adidasosat 1 boltba akciósan 5 vagy 6ért szóval nézz körül mert elég jókat lehet venni és viszonylag nem drágák és megéri beruházni rá mert aztán azt használhatod sokáig.... remélem segíthettem:) 18/L
2010. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hát honnan szeretnél fogyni? Hol van a felesleged? Ha ezt nem tudjuk, hogy segítsünk?

76 kilósan naná futhatsz, olyan sok zsír már nem lehet rajtad. Ne keress ostoba kifogásokat, hanem cselekedj. A büd*s életbe nem leszel csinos, ha ilyen kérdéseket sem tudsz magadtól eldönteni. Atyavilág.

Ha fáj a lábad, menj oropédiára.

2010. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom neked mi a bajod. Ki keres kifogásokat? Ma is futottam 40 percet. És bicikliztem, meg súlyzóztam.. Nem a kifogásokkal fogytam le 24 kg-t. Csak érdekelt, hogy mégis mennyi az a súly, amivel nem okozhat kárt a futás. Oké, hogy fogyaszt meg minden, de a lábam nem akarom tönkre tenni. Akik érdemleges válszt tudtak adni azoknak köszi.
2010. júl. 12. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!