Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 12 napja csinálom a 90 naposat...

12 napja csinálom a 90 naposat. Most vagyok a gyümölcsnapnál. A családom zöldborsófőzeléket rendelt. Megkóstoltam, hogy ne legyen túl sós. Ez nagy gáz?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 14:21
 1/3 anonim válasza:
91%

Szerintem nem. Nekem van egy 6 hónapos kislányom,aki már eszik bébikaját. Én mindig megkóstolom, hogy milyen az íze, nem túl meleg-e st. SZóval szerintem egyáltalálán nem baj.

Üdv

2008. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem lesz semmi baj :))

Benne van a 90 napos "szabályzatában", hogy néha lehet vétkezni, és te nemis vétkeztél csak kóstoltál

2008. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ennek a fogyinak nem az a lényege hogy ennyit ne lehessen megenni. persze az sem jó ha kevered a napokat, de ennyi még belefér. én is csináltam ezt a fogyit az első 3 hét igen csak nehéz volt. de miután a szervezet hozzáált a táplálkozás rendjéhez, a fogyáson kívül más pozítív hatása is lett. a lényeg hogy délelőtt csak a gyümölcs, és az már fél siker!!!
2008. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!