Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Imádom a citromot, és megeszek...

Imádom a citromot, és megeszek napi 2db-ot. Ez nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 01:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam egy citrom kúrát,9kg.-ot fogytam,de a végén már egyáltalán nem kívántam a citromot.
2009. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
23:15-ös Kisfiam! Gondolom szólíthatlak így, mivel anyád lehetnék. Nem szoktam idézlek"rábszni"esetleg rosszul szoktam járni. Neked javasolnám azt hogy tanulj egy kis jó modort ha van kitől és teszem fel,van honnan. Ha nincs akkor RÁBASZTÁL!
2010. febr. 13. 00:13
 23/24 anonim válasza:

2009-12-07 18:37 -es válaszra válasz:


Mégis honnan veszed, hogy a citrom pH-ja 9,9?

Majdnem elhittem, de tegnap megnéztem, kb. 5,5 körül van, úgyhogy savas.

2011. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nem tudom, ez a lúgosítós baromság honnan jön. A citromban egyébként citromSAV van, és mellesleg savas étel. Az emésztőrendszernek pedig tudtommal enyhén savas kémhatásúnak kell lennie, hogy a káros baktériumok, gombák ne tudjanak benne elszaporodni. Azért kíváncsi lennék, ezzel kapcsolatban mit mondanak a lúgosítódiliben érdekeltek. Vagy őket a tények nem is foglalkoztatják, csak a pénzhajhászás?
2015. ápr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!